Blog
Patrzone z Kanady
DotCa
DotCa Wlasciciel biznesu, mąż żony
3 obserwujących 242 notki 110490 odsłon
DotCa, 12 listopada 2017 r.

O Patriotyźmie faszyzującym

108 6 0 A A A


Patriotyzm można zdefiniować na wiele sposobów  z tym że specyfika definicji na przykład patriotyzmu amerykańskiego, bȩdzie siȩ róznić od definicji składowych patriotyzmu polskiego, żeby tu wymienić takie różnice jak w położeniu geopolitycznym, różnice w historii, w sile armii,  słabości lub sile instytucji państwowych tworzących Państwo, instniejących zagrożeń,  oraz siły ekonomii, itp.  

Niezależnie, tak zwani nie-patrioci są tak samo pełnoprawnymi obywatelami Państwa jak Patrioci i powinni mieć w państwie wszytskie prawa takie same jak Patrioci oraz dostȩp do wszelkich usług socjalnych podobnie jak Patrioci.

Nie-patrioci nie powinni mieć jednak praw w decyzjach lub wpływie na decyzje w poszczególnych przypadkach które moga mieć potencjalny wpływ na siłe Pańtwa,  polityke determinującą przyszłość Państwa, bezpieczeństwo oraz siły zbrojne i politykȩ zagraniczną Państwa.

Opublikowano: 12.11.2017 21:37.
Autor: DotCa
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

1.Pisanie notek jest zajȩciem pasjonującym i poznawczym. 2.Traktuje to jako rozrywke, czȩsto jako odskok od bierzących problemów i nie mam tu żadnych aspiracji publicystycznych. 3. Wybaczam Prez. Komorowskiemu jego ortografiȩ wiȩc też proszȩ o wybaczenie za moja. 4. Na pytanie po co pisze notki odpowiadam: nie wiem,

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @PSYCHOFAN  Musisz poczytac troche zeby zrozumiec  zlozonosc tematu.. Zreszto zacznij od...
  • @Kubuś Puchatek  Ja nie ma tzw chodow w TVN-ie
  • Z tego co ja widze Hindusi i Inzynierowie z Bliskiego Wschodu wprowadzaja, obsluguja i nadzoruja...

Tematy w dziale Społeczeństwo