Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
10 obserwujących
378 notek
212k odsłon
  467   0

Czy słychać jest jeszcze kobyli śmiech w Warszawie.

Tak jak przewidywałem fala krytyki za głupotę i głupi koński śmiech podczas występu gościnnego w Warszawie pani viceprezydent USA, wylała się w postaci niekorzystnych w komentarzy na całym świecie.

Jej koński śmiech byl w mediach amerykańskich pokazywany wczoraj do znudzenia, tu pod spodem, komentarz australijski zdaje się. Ta kobieta została wylansowana na Vice Prezydenta USA ze względu na pleć i na kolor skory. Traktuje się ją że jest czarna. Mamy przyklad jak funkcjonuje kierownicze lewactwo w USA.

Kobiety powinny to jakoś oprotestować, jako że osoba reprezentująca was zdaje się być jedna z głupszych. Co na to wszystko panie feministki? Pasuje wam taki syf?

Problem zasadniczy który wszystkich niepokoi jest to ze ona staje się Liderem Wolnego Świata z automatu, kiedy Bidenowi cos się stanie.

Warto tez pomyśleć ze Putin nie mógł dłużej czekać z atakiem na Ukrainę bo takiej jak ta sytuacji geopolitycznej, to on sobie chyba nie mógł wymarzyć sam.

Polsce radziłbym pozycje stonowana nie wyrywać się do przodu, ponieważ wasi partnerzy w tej wojnie to idioci gorsi od idiotów europejskich a do tego jak już tu pisałem wcześniej to chorzy na ideologie psychopaci globalnego ocieplenia. Nie powinno się na nich liczyć w żaden sposób. Wiec zalecam siedzieć w miarę cicho stosując od czasu do czasu kobyli śmiech podobny do śmiechu Kamali HarrisLubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale