Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
10 obserwujących
378 notek
212k odsłon
  334   0

A może by tak kubełek zimnej wody na rozgrzane głowy.

Jest poważnie i jest groźnie jednak kubełek zimnej wody na głowę każdego z nas nikomu nie zaszkodzi jako ze my Polacy, jako że Polska i Polski Rząd nie znajdujemy się wśród grona rozgrywających wojne na Ukrainie. Wiec będąc w roli obserwatorów, zachowujmy się może tak jak obserwatorzy.

Otóż wiadomo chyba jest kto tą wojnę wywołał i kto sponsorował i hodował Putina przez tyle lat, no i ktoś tez musiał nakręcać Żeleńskiego. Jak nie wiemy to się domyślamy.

Jest obecnie wojna, w której giną niewinni ludzie, a wróg strzela bombami i rakietami w ludzi, bombarduje w osiedla ludzkie i pojedyncze domostwa.

Jestem przekonany ze na stolach każdego z decydentów obecnego “porządku światowego” no i udziałowców tego konfliktu zbrojnego, już w chwili obecnej leży po kilka gotowych wersji scenariuszy zakończenia tego konfliktu no i oczywiście projekty nowego porządku tzw „the day after”.

W ten sam sposób jak mieliśmy w 1939 Pakt Ribbentrop-Mołotow, potem wojnę Powstanie Warszawskie i Jałtę, tak i teraz trzeba oczekiwać nowej Jałty, lecz to się będzie nazywać inaczej, ale w dalszym ciągu będzie ponad naszymi głowami.


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale