Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
4 obserwujących
221 notek
128k odsłon
320 odsłon

O Mosbacher inaczej.

Wykop Skomentuj10

Napis mówi: "W najbliższy Poniedziałek o 5 godzinie ogłosze Nagrode Roku dla najbardziej nieuczciwych i skorumpowanych mediów . Omówie różne kategorie nieuczciwości mediów oraz fałszywe dziennikarstwo pochodzące z Fake News (znaczy  z CNN). Bądżcie gotowi"


image


Donald Trump kiedy ma tylko okazję, a ma taką oczywiście podczas każdego przemówienia publicznego, pokazuje palcem w stronę dziennikarzy CNN i głośno ogłasza o nich żę są to Bad People (źli ludzie), oraz że to są reprezentanci fake news.


image


Od kiedy Trump wystartowal do wyborów caly wysilek CNN idzie w kierunku ataku na Trumpa i promowaniu pani Clinton oraz czarnego ex-Prezydenta.

Tak że z jednej strony, jest cyrk nieprzeciętny bo mamy widowisko i jest akcja, a z drugiej strony nie da się oglądać programów publicystycznych i informacyjnych stacji CNN.

Warto żeby Polacy wiedzieli ze TVN nawet z Olejnik w roli głównej to maly pikus w porownaniu do tego co wyprawia CNN.


image


W Polsce brakuje lidera który by w sposób otwarty I jasny skrytykował TVN tak jak robi to Donald Trump.


Zreszta jest wiele rzeczy których Polacy powinni sie uczyć od amerykanów  i myśle  tu że wysilki pani Ambasador Mosbacher właśnie idą w tym kierunku. Za co myślący ludzie w Polsce powinni jej być  raczej wdzięczni.


Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka