Mamy Resortowe dzieci Media. Zgaduję, że to tylko wierzchołek góry lodowej.
A kiedy o resortowych dzieciach w sądownictwie i biznesie? Da się to zrobić\?
Mamy Resortowe dzieci Media. Zgaduję, że to tylko wierzchołek góry lodowej.
A kiedy o resortowych dzieciach w sądownictwie i biznesie? Da się to zrobić\?
Komentarze
Pokaż komentarze (6)