Wszyscy się dzisiaj wypowiadają na temat tej Bratkowskiej a szargula siedzi , czyta i się cieszy.
Lepiej byście jakiś apel do władz uniwersyteckich wystosowali aby ją z roboty wylali, bo powagę wykładowcy uniwersyteckiego szarga.
Wszyscy się dzisiaj wypowiadają na temat tej Bratkowskiej a szargula siedzi , czyta i się cieszy.
Lepiej byście jakiś apel do władz uniwersyteckich wystosowali aby ją z roboty wylali, bo powagę wykładowcy uniwersyteckiego szarga.
Komentarze
Pokaż komentarze (6)