Polityka 21.12.2013, 21:13 Dajcie już spokój. Wszyscy się dzisiaj wypowiadają na temat tej Bratkowskiej a szargula siedzi , czyta i się cieszy. Lepiej byście jakiś apel do władz uniwersyteckich wystosowali aby ją z roboty wylali, bo powagę wykładowcy ...
Polityka 21.12.2013, 14:04 A kiedy dalsze części? Mamy Resortowe dzieci Media. Zgaduję, że to tylko wierzchołek góry lodowej. A kiedy o resortowych dzieciach w sądownictwie i biznesie? Da się to zrobić\?
Polityka 18.12.2013, 20:37 Jak ja im wszystkim źle życzę Tyle mam z przyglądania się temu tałatajstwu, które niesie w tej chwili pałeczkę w Polsce. Czy to się kiedyś zmieni a mnie opuszczą złe emocje?
Polityka 17.12.2013, 13:20 Pocałujcie agenta Tomka w pąkiel Te wrzucone taśmy są dowodem na to, że on nikomu nie groził a tylko ostrzegał. I był świadom tego, że się napie.......lił za przeproszeniem. A rogacz był nachalny ze swoimi żalami. Hehehe
Polityka 16.12.2013, 20:30 Agent Tomek tego gnoja co go nagrywał w prywatnej sytuacji powinien załatwić. Ale inteligentnie, nie groźbą pobicia. Tak, żeby się długo nie podniósł.
Polityka 19.10.2013, 19:47 W Polsce więźniowie polityczni? Co zrobią z tymi 22 zatrzymanymi za pikietowanie przeciwko tej szui Baumanowi? Zamkną? Więźniowie polityczni wracają. Chcieliśta Tuska? Macie i tuska i ruska.