Polityka 21.08.2013, 15:00 Wywalili notkę ale przynajmniej powiedziałam to co mi na duszy siedzi okrągłymi słowami
Polityka 20.08.2013, 14:48 A polski aparat władzy staje za obcymi agresorami Noże potłuczone butelki i meksykańscy macho napastujący kobiety, a nasze szczury się korzą i zwalają winę na własnych obywateli. Szlag trafia i rodzi się pytanie kiedy się to wszystko skończy. Czasami się cieszę, że z...
Polityka 19.08.2013, 21:06 O( matko! Co jest złego w daniu w ryja? Czasami trzeba dać. Wy nawet nie wiecie jak długa jest kolejka tych którym ja bym chętnie dała w ryja.
Polityka 19.08.2013, 20:22 A ja lubię Meksykanów I wierzę, że to na plaży mogło się zdarzyć i wymagało interwencji naszych chłopaków.
Polityka 19.08.2013, 17:18 Bolku Wałęso a może wojna domowa to nie taka zła rzecz? Przecież was już znieść się nie da. Ani ciebie ani PO ani wsi ani sbeków ani gazetry wybiórczej ani zaprzyjaźnionych telewizji.