to nie taka zła rzecz?
Przecież was już znieść się nie da. Ani ciebie ani PO ani wsi ani sbeków ani gazetry wybiórczej ani zaprzyjaźnionych telewizji.
to nie taka zła rzecz?
Przecież was już znieść się nie da. Ani ciebie ani PO ani wsi ani sbeków ani gazetry wybiórczej ani zaprzyjaźnionych telewizji.
Komentarze
Pokaż komentarze (2)