86 obserwujących
3180 notek
1816k odsłon
316 odsłon

Debata Trump - Biden, czyli dwaj zgryźliwi tetrycy

Wykop Skomentuj3

  Zarwałam noc z 29 na 30 września 2020, aby obejrzeć debatę prezydencką miedzy urzędującym prezydentem USA, Donaldem Trumpem, a byłym wiceprezydentem z czasów Obamy, Joe Bidenem. Była ona bardzo interesująca choć nie w taki sposób, jakiego się spodziewałam. Myślałam, że przedstawią oni po prostu swoje dotychczasowe osiągnięcia i plany na przyszłość. Nic z tego.

  Obaj dyskutanci skupili się na tym, by pognębić rywala. Biden kazał Trumpowi się zamknąć, nazwał go klaunem i próbował obciążyć go odpowiedzialnością za ofiary pandemii. Trump zapewnił, że Biden nie ma pojęcia o prawie i porządku. Wypominał mu słabe oceny w szkole i stwierdził, iż jest on niemądry. Dopytywał się też o 3,8 mln dolarów, jakie syn Bidena miał jakoby otrzymać z Moskwy. Nad dyskusją próbował zapanować Chris Wallace, prowadzący spotkanie dziennikarz Fox News. Obszerną relację z tej debaty można znaleźć {TUTAJ(link is external)}. Na uwagę zasługuje także opis sporządzony przez blogera Zbyszka {TUTAJ(link is external)}. Zbyszkowi bardziej podobał się Biden a mnie Trump.

  Gdy patrzyłam na tę debatę, przypomniała mi się od razu amerykańska komedia "Dwóch zgryźliwych tetryków", o kłócących się wiecznie staruszkach. Biden i Trump byli bardzo podobni do bohaterów tego filmu. Pomyślałam też o dwóch starszych panach z "Muppet Show", którzy docinali wszystkim i sobie nawzajem.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka