Fabryka Prostych Rozwiązań
Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
29 obserwujących
2633 notki
549k odsłon
  96   0

O złej służbie zdrowia < Jackowski, Ator, Ziemkiewicz


Ani słowa o przepowiedniach Jackowskiego, mowa tylko o służbie zdrowia

W prawdzie długie to, ale bardzo ważne i ciekawe w całości. Natomiast w drugiej połowie filmiku Jackowski nagle wpada w monolog o swoim horrorze w tzw. służbie zdrowia - padają słowa gorzkie prawdy o systemie ochrony zdrowia w Polsce. -Daje bardzo trzeźwe i jasne przedstawienie sprawy.


 


Dalej Ziemkiewicz o braku realnie publicznej służby zdrowia. Jest realnie prywatna służba zdrowia (czyli płacimy podwójnie). Jest feudalizm w służbie zdrowia i ci feudałowie bronią swojej pozycji kosztem życia pacjentów.

A syndykat PO-PiS pierdoli o wysokich standardach w państwie, dają sobie wielkie podwyżki płac, stawiają przed narodem wyuzdane wymagania, a sami nie dają nic -tylko robią bajzel i markowanie usług.
Syndykat nam funduje jakieś personalne harce (Niedzielski-Braun-Witek), a naprawy systemu jak nie było tak nie ma !!!Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale