Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
25 obserwujących
1560 notek
376k odsłon
78 odsłon

Dwa zła w polskiej polityce

Wykop Skomentuj4

Rabusie naszego kraju zaimplementowali nam dwa zła do wyboru (ciemnemu ludowi):

PO to zło

szybkiego przyjęcia Euro i związanych z tym naszych strat i zysku dla Niemiec.

PiS to zło

ulegania terrorystom z Biznes Holocaust (BH) i w efekcie wrogiego przejęcia majątku Polaków i  instytucji polskich.


Musimy znaleźć trzecie wyjście, którym aktualnie może być Konfederacja wolnościowców i narodowców. Tu nie ma zła.


Głosując na PO i ich odpryski - zadłużasz kraj (jeszcze bardziej) w niemieckich bankach, zezwalasz na niszczenie polskiej rodzimej produkcji.

Głosując na PiS - oddajesz kraj we władanie terrorystów BH, czyli spadkobierców tych, którzy zniszczyli  kiedyś Rosję bolszewizmem, a teraz czeka Polskę kolejna faza takiego podboju.

Głosując na Konfederację - dajesz szansę wyboru nowych ludzi, którzy lepiej ocenią sytuację i zadbają o interes obywateli Polski. Oni dokonają dobrej zmiany, której kiedyś oczekiwaliśmy, ponieważ oni są młodsi i zagraniczne mocarstwa nie mają na nich kompromitujących dokumentów do szantażu (jak to jest w partiach zła).

Przed wyborami będziesz straszony, przekupywany i mamiony różnymi kłamstwami partii zła. Pomyślisz, że innym może będzie gorzej, ale tobie partia coś da. Ale faktycznie po paru latach z tą partią spadniesz do piekła biedy i nienawiści od innych. Jeśli dasz się oszukać i ulegniesz temu złu, jak spojrzysz dzieciom w oczy?

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale