Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
26 obserwujących
1594 notki
381k odsłon
96 odsłon

Piękna i polityczny bazar

Wykop SkomentujJest jakoś tak, tu na S24, że robi się walka o uwagę odbiorcy - normalka dzisiaj. A to powoduje coraz więcej krzyku (szeroko rozumianego), coś jak na bazarze. Wcale tego nie potępiam i nie chciałbym, aby ktoś to regulował. Wręcz odwrotnie fascynują mnie różne mechanizmy samoregulacyjne społeczności, bo dzięki nim mamy najwięcej wolności i jednocześnie kultury (gdzie kulturę rozumiem jako kultywację, czyli jakby uprawę samosiejną jakiegoś obszaru).

Wracając do owego powszechnego krzyku na bazarze S24, myślę że warto, dla złamania konwencji i złapania właściwych proporcji w przekazie, wrzucić czasami coś pięknego, a jeszcze lepiej kogoś pięknego.

A mówiąc - pięknego - myślę o walorach nie tylko zewnętrznych, ale o talencie i charakterze i więcej:Podobało się?Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale