4 obserwujących
127 notek
45k odsłon
  298   2

Kościół a Platforma Obywatelska. Pasterze, do dzieła!

Ideologia liberalizmu, w swej pokracznej postaci, na dobre zadomowiła się w naszym społeczeństwie. Skutkiem tego wiara Polaków, z której słynęli spsiała i przypomina nisko latającego ptaka. Czasy, kiedy ów wzbijał się ponad obłoki, minęły chyba bezpowrotnie.

Donald Tusk – w Polsce naczelny sługa Szatana, doskonale rozumiejąc stan kondycji moralnej Polaków, deklarujących przecież w większości, swą wiarę w Boga, zdecydował się ostatnio odkryć karty. Ogłosił mianowicie publicznie, iż natychmiast po wygranych wyborach i objęciu władzy przez Platformę Obywatelską, wprowadzi w życie dopuszczalność aborcji na życzenie, do 12 tygodnia ciąży. Co więcej, zagroził iż z list wyborczych Platformy Obywatelskiej, zostaną zawczasu, usunięci ci wszyscy, którzy nie poprą tej obietnicy. Zapowiedział również modyfikację prawa w kierunku dopuszczalności małżeństw homoseksualnych. Tak przygotowaną dla Polaków perspektywę moralna, uzupełnia lansowanie od dawna seksualizacji dzieci w szkołach.

Szatan, to książę kłamstwa. To przewrotność. To chaos. Obiecanki szczęścia, bez pokrycia, bo Szatan nie może dać prawdziwego szczęścia mimo, iż zdolny jest czynić cuda, np. uzdrawiać. Jednak cena jaką musi wtedy zapłacić człowiek przyjmujący jego dar, jest przerażająco wysoka.

W tę całą diabelską rzeczywistość, doskonale wpisuje się ostatnie publiczne wyznanie  Donalda Tuska, iż wierzy on w Boga i jest katolikiem. Ilu Polaków słabej wiary zwiódł tym zuchwałym oświadczeniem? Sytuacja jest naprawdę niebezpieczna.

Na szczęście nie jesteśmy pozostawieni sami sobie. Mamy Kościół!

Chrystus założył swój Kościół aby prowadził swe owieczki ku Zbawieniu. To powinność naszych pasterzy, z której będą rozliczeni.
Przytoczone powyżej zuchwałe i przewrotne wypowiedzi Donalda Tuska, wprowadzające w sercach i umysłach Polaków zamęt,, muszą spotkać się ze zdecydowaną reakcja pasterzy Kościoła. Wierni muszą usłyszeć pouczenie, że popieranie partii głoszącej program godzący w tak żywotne wartości moralności katolickiej jest grzechem śmiertelnym. Grzechem, który musi być wyznany na spowiedzi św. A, aby spowiedź św. była ważna, penitent musi w swym sercu wyrzec się grzechu i dokonać zerwania więzi z nim. Jeśli te warunki spowiedzi nie zostaną spełnione, to przyjmujący następnie komunię św., dopuszcza się świętokradztwa.

Są to wszystko sprawy o kapitalnym znaczeniu dla naszego zbawienia. Czas na zdecydowaną reakcję Episkopatu i wszystkich duchownych. Jeden biskup Jędraszewski, to zdecydowanie za mało!


Lubię to! Skomentuj67 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale