Blog
ZWINIĘTY
euromir
euromir OBYWATEL ŚWIATA
14 obserwujących 535 notek 261537 odsłon
euromir, 2 września 2016 r.

Aktualna lista spiskowych teorii A. Macierewicza

Wedug Antoniego Macierewicza katastrofa smoleńska nie była  zwykłym wypadkiem lotniczym, ale zamachem przeprowadzonym przez potajemnie współdziałających ze sobą Putina i Tuska. Celem zamachu miało być uśmiercenie Lecha Kaczyńskiego. 
Od kwietnia 2010 roku do dziś, Antoni  Macierewicz opracował i spopularyzował 9 teorii, które rzekomo popierają jego tezy.  W kolejności: początkowo  twierdził, że była to (1) sztuczna mgła. Później, że (2) bomba E (pole elektromagnetyczne uszkadzające urządzenia elektroniczne na pokładzie samolotu). Kilka miesiecy potem uznał, że przyczyną wypadku było (3) celowe zablokowanie układu sterowania (prawa autorskie dzieli tu wspólnie z dr. Drozdowiczem). Czwarta teoria Macierewicz mówiła o wirusie w pokładowym komputerze. Piąta, o celowym zakłóceniu działania aparatury naprowadzajacej (miała  rzekomo błędnie informować o położeniu samolotu). Szósta mówiła o rozpyleniu nad lotniskiem helu (chodziło o spowodowanie utraty nośności). Siódma teoria to gołosłowne fantazje o niezależnych od siebie wybuchach na  pokładzie Tupolewa. (Według Macierewicza bomby miały być wyładowane trotylem). 
Ósma teoria, dzisiejsza, oskarża o zamach rosyjskich kontrolerów lotu (obsługę lotniska). Ile tych teorii jeszcze będzie? I czy nowe będą równie gołosłowne? Tego nikt nie wie. Wygląda na to, że wszystko zależy od potrzeb politycznych oraz fantazji ich autora.

 

Opublikowano: 02.09.2016 13:42.
Autor: euromir
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @TRAMMER - BLOGERSKA TŁUSZCZA "zejdź z emocji, wyrażanie swoich poglądów nie jest...
  • @TRAMMER - BLOGERSKA TŁUSZCZA Piszesz: "Moje teksty, po pierwsze, cały poprzedni rok...
  • @Autor A Tobie gratulacje za to jak gracko swymi tekstami przyczyniłeś się podczas minionego...

Tematy w dziale