48 obserwujących
481 notek
412k odsłon
702 odsłony

O dawaniu ciała, czyli nowy szef NeoRzepy.

Wykop Skomentuj12
 
Od razu uprzedzam, że nadzieje na to, że ten tekst jest obsceniczny, a przynajmniej świntuszący, są chybione, toteż złaknionych hardkoru odsyłam do kolejnych wypowiedzi wicemarszałka Stefana N.
 
Ten tekst jest zwyczajnie anatomiczny, bo anatomia (człowieka w szczególności), to dziedzina i pasjonująca i (mimo wszystko) niezbyt rozpoznana.
 
Ale do rzeczy, czyli do sekcji:
 
Media zawyły z rozkoszy, że Pan Hajdarowicz  dał twarz  transakcji zakupienia Rzeczpospolitej, Uważam Rze – no dobra: wydawnictwa Presspublica.
 
I to nie jest żaden zarzut, bo funkcja (jak kto woli – rola) tzw. frontmana jest znana w biznesie, jak świat długi i szeroki , choć nie musi się wiązać z dawaniem pieniędzy (o to dbają inni).
 
No więc Pan Hajdarowicz dał twarz transakcji i teraz nastąpi najciekawsze, bo tym samym dał znak do rozpoczęcia dawania innych części ciała.
 
W NeoRzepie ktoś musi być naczelnym i oczywiście nie będzie nim Pan Lisicki, bo nie po to się wykłada te zorganizowane 80 milionów, żeby trzymać na stanowisku takiego nieudacznika.
 
No nie – nieudacznik brzmi źle, bo na mieście się mówi, że to Pan Hajdarowcz położył Przekrój, ale to pewnie nieprawda. Napiszmy więc: konserwatysty – o, tak dobrze.
 
Przyjdzie zatem jakiś nowy naczelny – nie wiem, czy Pan Wołek, czy Pan Gauden czy jeszcze ktoś  z tej półki, ale przyjdzie – daję głowę.
 
I wtedy, większość zespołu (jak nie większość, to przynajmniej ci, co to kredytów we frankach nie mają) da nogę.
 
Tym, którzy zostaną, nowy właściciel poda rękę i jednocześnie nowy regulamin do podpisania, w którym to regulaminie będzie stało jak byk, że trzeba obiektywnym być, i najlepiej – jak w Przekroju obiektywnym
 
I ci, co pozostaną, regulamin taki przyjmą do wiadomości i to będzie znaczyło, że  dadzą d…
 
 
PS. Przed chwilą, w TVN24,  profesor (!) Śpiewak Paweł, obsobaczając rutynowo Kaczyńskiego i Macierewicza, użył określenia „tupające dzieci” – wot, obrazowannyj czełowiek… I jak tu się dziwić, że 25% zdających oblało maturę.
 
 
 
 
 

  

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale