34 obserwujących
202 notki
549k odsłon
1969 odsłon

Smoleński Sen Polela - suplement#1 pytania i odpowiedzi

Wykop Skomentuj31

Notka jest suplementem tej oto mojej notki:

13.06.2015 15:30Kategoria: Katastrofa smoleńska Odsłon: 18936 386 Komentuj

Smoleński Sen Polela

http://fatamorgan.salon24.pl/654264,smolenski-sen-polela

Bloger Salonu24 piszący pod pseudonimem @TADEUSZ.K zadał pytania blogerowi @Polel - którego "Smoleński Sen " był podstawą, napisania przeze mnie linkowej powyżej notki.

Oto kopia wspomnianych pytań, wraz z kopią - mojej dla tego blogera odpowiedzi:

 

@POLEL

-Witam.


A).Pytania doprecyzujące 
1)."jednocześnie,uciszając wszystkich ,którzy
znajdowali się na jego pokładzie."
- co to znaczy „uciszając”?

2). "Następnie MI-26 6:38 przetransportował
polski samolot do pokazanego już wcześniej miejsca."
- jakiego miejsca -tego o 3km dalej?, czyli siedziby SPECNAZu?

3). "Zaraz po odlocie MI-26 z podwieszonym polskim
Tupolewem, od > wschodniej strony, podchodził do lądowania, w
ostatniej fazie następny samolot TU-154."

- czyli podstawiony i przygotowany, czyli ten, którego wrak jest ogólnie znany ?
- Czy tak to rozumieć?
..................
B).Pytania zasadnicze:
1.dlaczego tak późno publikujesz ten materiał?
2.jeśli nastąpiło jak w A_Ad.3., co nastąpiło dalej.

Pozdrawiam.

TADEUSZ.K16.05 06:25

05596

===================================================

@TADEUSZ.K

Witam Pana na moim blogu.


Jak Pan zapewne wie, Polel nie może się na swój profil na tym portalu już od 13 dni "zalogować". Podobnie, jak nie może (pomimo usilnych starań - ponawiania rozlicznych prób) zarejestrować nowego profilu na żadnym "polskim portalu internetowym" używając nazwy konta/profilu (pseudonimu) "Polel" 
Odczytał jednak Pana pytania i zgodnie z poczyniona wcześniej obietnicą, udzieli na zadane przez Pana pytania pełnych odpowiedzi.

Postanowiliśmy ponadto wraz z Polelem, że w zaistniałej "sytuacji" - Polela odpowiedzi zamieszczone zostaną w jego imieniu przeze mnie. Zamieszczone, zarówno pod powyższą notką, jak i będąc częścią treści mojej nowej notki.
Wspomniana notka, będzie suplementem powyższej. Pozdrawiam Pana

FATAMORGAN16.05 20:51

1023222

******************************************************************************************

 

Blogera @Polel nie ma już na tym portalu. Bloger @Polel - od 17 dni "nie może się już na tym portalu po prostu "zalogować". Informowałem o tym fakcie w moich notkach:

http://fatamorgan.salon24.pl/710027,dlaczego-bloger-polel-nie-moze-sie-zalogowac

http://fatamorgan.salon24.pl/710348,smolensk-i-a4-czyli-o-tym-dlaczego-blogosfera-jest-bez-polela

*****************************************************************************

Informacje dodatkowe,dla tych, którzy nie znają blogera @Polel (nie natrafili w czasie czytania S24 na jego notki i komentarze, ewentualnie moje notki w "temacie")

Polela znam osobiście od pewnego czasu. Polel jest zarówno moim, jak i mojej najbliższej rodziny przyjacielem Polel jest niezwykle "wyjątkowym" młodym człowiekiem, ktorego miałem szczęście i zaszczyt poznać dzięki S24. Wyjątkowym - w rozlicznym znaczeniu tego słowa. Polel w wieku 30 lat, posiada bowiem stopień/tytuł naukowy P.h.D in Political Science (Doktor filozofii - kierunek politologia) Jest to jednak, jedynie, Polela “cywilne” wykształcenie. Polel jest bowiem przede wszystkim tzw. “Military Warrior” - będąc od wielu lat oficerem tzw. "sił/formacji specjalnych"
Określenie "siły specjalne" to jednak jedynie miejsce, gdzie Polel przeszedł wstępne szkolenia.
Od tzw. bowiem "sił specjalnych", istnieją znacznie bardziej elitarne formacje. Właśnie z tych formacji, tworzone są -jeszcze bardziej elitarne "TF" - czyli wyspecjalizowane Teams (grupy zadaniowe) Oficjalnie, zazwyczaj nie ma nawet o takich Teams informacji. To oczywiście nie jest w żaden sposób równoznaczne z tym, że takich formacji militarnych a armiach największych mocarstw nie ma. Przypuszczam (nie bez powodu) że Polel, do takiej właśnie, nieistniejącej oficjalnie "grupy" (formacji) się zalicza. Wprawdzie, nigdy, nie powiedział nam tego otwarcie, lecz bardzo wiele, na to właśnie wskazuje. Polel posługuje się płynnie przynajmniej 5 językami w tym, bardzo trudnym do płynnego opanowania, językiem arabskim. Ponadto, ukończył wiele różnych "specjalizacji". Pilot śmigłowców bojowych i transportowych. Ponadto w razie potrzeby (tak to określił w trakcie rozmowy) pilot dowolnych typów samolotów. Polela (na fotos i videos) widziałem za sterami samolotów myśliwskich, bombowców, oraz samolotów transportowych każdej wielkości (dowolnego tonażu). Polel jest zatem "pilotem uniwersalnym" klasy mistrzowskiej. Jest jednocześnie doskonale wyszkolonym "Snajperem". Ponadto jest ekspertem w używaniu dowolnego typu i rodzaju najnowocześniejszych materiałów wybuchowych. Dadatkowo "ekspertem" w praktycznie wszystkich rodzajach walki bezpośredniej (wręcz). Posiadane przez niego umiejętności podobne "NAVY SEALS" to jedynie jedną - z bardzo licznych (innych) kolejnych posiadanych przez Polela "specjalizacji bojowych" Powyższe, spowodowało że Polel jest jedyną osobą, która w "polskiej blogosferze" przedstawiła spójną logicznie i czasowo relacje (nazwijmy ją jednak jako hipotezę) dotyczącą tragicznych zdarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. Hipoteza Polela jest zapisana.
Uwagi autora:

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka