Blog
zszywam me słowa - bez znieczulenia
fatamorgan
fatamorgan Jeśli prawda boli weź tabletkę
27 obserwujących 193 notki 467720 odsłon
fatamorgan, 15 listopada 2018 r.

KNF Sejmowa Komisja Śledcza - blogerzy @Stary i @ GenekX jako Smoleńscy koalicjanci

Po odczytaniu kilku tekstów z SG tego portalu, domniemam, że równie stanowczo i ochoczo jak w sprawie "Afery z KNF" blogerzy @Stary hhttps://www.salon24.pl/u/stary/911093,swiatlo   -   @ GenekX https://www.salon24.pl/u/genekx/911078,komisja-sledcza-subito - i zapewne wielu innych blogerów żądnych prawdy - poprą moje usilne i wieloletnie starania o powołanie wreszcie Sejmowej Komisji Śledczej działającej w Polskim Parlamencie.

Komisji, która zajmie się wreszcie odkryciem roli i działaniami polskich polityków w himalajskich rozmiarów matactwie Smoleńskiem.

Któż inny miałby i mógłby te moje starania poprzeć?

Kto, skoro w sferach rządzących "Prawa i Sprawiedliwości" (Sic!) Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencji - nawet i tacy jak:

Jarosław Kaczyński (w Smoleńsku zabito mu brata)

Małgorzata Wassermann (w Smoleńsku zabito jej ojca)

- w wyniku i dla doraźnych politycznych celów - ani myślą o tym, aby WRESZCIE! ----> zając się wnioskiem o powołanie Smoleńskiej Sejmowej Komisji Śledczej.

Ani myślą!

Tymczasem, kuriozum śledztwa/dochodzenia w sprawie Smoleńska wygląda następująco: 

1. Nie wysunięto żadnych oskarżeń. 

2. Nikt za nic nie poniósł żadnej odpowiedzialności. 

3. Nie ma za Smoleńsk winnych.      

Smoleńsk, wraz z jego nigdy nie badanymi i nie ujawnianymi tajemnicami, został skazany wspólnie podjętą polityczną decyzją i wyrokiem liderów partii rządzącej (czyt. Jarosława Kaczyńskiego) i opozycji, na zapomnienie. 

Nikt nie chce powołania Sejmowej Komisji Śledczej - ponieważ nikt w Polsce Tragedii Smoleńska nie chce wyjaśniać.

Politycy jedynie drżą ze strachu, a prawda jest taka, że i Polacy jako naród - nie dorośli do zmierzenia się z ogromem zbrodni Smoleńska.  


Dopisek Autora:

Pozdrawiam wszystkich czytelnikow mojego skromnego blogu. Predysponowanych intelektualnie i chętnych do podjęcia rozmowy, zapoczątkowania i rozwinięcia ewentualnej dyskusji na odpowiednim tematowi poziomie, bardzo serdecznie zapraszam na mój blog na WordPress:   https://fatamorganblog.wordpress.com/


Opublikowano: 15.11.2018 17:51. Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 18:48.
Autor: fatamorgan
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Oświadczenie : Autor notek i komentarzy oświadcza publicznie i stanowczo, że nie jest Fatamorganem. Autora. własne opinie, nie są wyrażane na tym blogu. Wszystkie notki i komentarze są tylko i wyłącznie opiniami fikcyjnej postaci literackiej, zwanej fatamorgan. Jedynie tak zatem, mogą być odbierane.Osoba, pisząca notki i komentarze, nie wyraża żadnych swoich prywatnych opinii, ani nie bierze odpowiedzialności pod żadną postacią, za teksty pisane przez nią w formie jedynie fikcji literackiej. Jako, ze osoba pisząca, jest osobą fizyczną a fatamorgan jest fikcyjną postacią stworzona jedynie w celu przekazu literackiego. Zatem Fatamorgan, to fikcyjna postać, której istnienia nie ma w rzeczywistym, fizycznym, dotykalnym świecie. Wszelkie podobieństwa do faktów, zdarzeń, lub osób nawet w przypadku pozornej zgodności z faktami lub osobami rzeczywistymi, są jedynie przypadkowe.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @prowincjałka  "(...)Ja celowo wytykam oczywistą niewiedzę. Rzetelna wiedza może przydać...
  • @prowincjałka  Najwyraźniej zatem PWN ostatnio prezentuje poziom wiedzy Sowińca! :) Pozdrawiam
  • @Sowiniec  "Przydałyby się dwa przecinki w tytule" "Trudno, ale zasad gramatyki warto...

Tematy w dziale