Impresje Ignoranta
Mądrość to nie wiedza, proszę Pań i Panów! Znam głupich profesorów, jak i mądrych furmanów!
0 obserwujących
177 notek
25k odsłon
  104   1

Wschodnie ruchawki

Gorący temat ostatnich dni. Większość ekspertów rozważa, eskalację, ba nawet zbrojny atak na Kijów! Putin nie dementuje, Putin podsyca niepewność! Ot taki ruski sposób działania, brak siły, zupełną degrengoladę gospodarczą, społeczną i militarną państwa, umiejętnie przykrywa się pozorem potęgi. Państwo Rosyjskie dogorywa, Sovietia Putnia zapada się na naszych oczach, tyle tylko, że większość obserwatorów tego nie dostrzega! ŻADNEJ AGESJI NIE BĘDZIE! Sovietii na to zwyczajnie nie stać! Putin mimo przychylności Niemiec, mimo niespotykanej degrengolady przywództwa USA jest świadom całkowitej zapaści swego państwa, doskonale zdaje sobie sprawę, że atak na Ukrainę, tylko przyspieszy jego nieuchronny upadek!

Piszę o tym bardzo stanowczo i z wielkim przekonaniem. Hm, czy się mylę, pożywiom uwidim!  

https://wpolityce.pl/swiat/582780-wielka-brytania-ujawnia-plan-kremla-ws-ukrainy

https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/254644/niepokojace-doniesienia-amerykanskich-mediow.html

PS. Aneksja Krymu, to kardynalny błąd "Carusia", korzyści żadnych, a koszty wielkie i to nie tylko materialne! Co najważniejsze, krymska rozróba, odwóciła wektory tradycyjnej ukraińskiej prorosyjskości! Obecnie większość Narodu Ukrainy, jest mocno antyrosyjska i prozachodnia. Mało tego, od wieków podsycana nienawiść do Polski traci swój impet!

https://jagiellonia.org/92-proc-ukraincow-opowiada-sie-za-poglebieniem-relacji-z-polska-komentarz-do-raportu-new-europe-center/


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale