50 obserwujących
295 notek
524k odsłony
  135   0

Patafiany z TVN i GW kłamią, że P.Jaki odpowiada za śmierć ludzi i chroni księży pedofilów

Tekst wysłany do prawie wszystkich mediów w Polsce i kilkuset dziennikarzy:

Telewizja TVN i „Gazeta Wyborcza” znane są ze swoich sympatii politycznych, niestety wiele redakcji wciąż je bezkrytycznie cytuje, traktuje jako rzetelne źródło informacji. Z treści która jest w tym tekście wyraźnie wynika, że warto ostrożniej podchodzić do ich materiałów (bo chyba trudno o bardziej ohydne kłamstwo niż takie, że Patryk Jaki odpowiada za mord, który został dokonany na skutek decyzji sądu czy że chroni księży pedofilów) - zanim się coś rozpowszechni dobrze samemu sprawdzić czy to co opublikowały TVN lub „Gazeta Wyborcza” to prawda. No chyba, że kompletnie nie zależy Państwu na przekazywaniu obywatelom prawdy, ale nie mieści mi się w głowie, że mogłoby tak być (przynajmniej w przypadku zdecydowanej większości z Państwa, dziennikarzy w Polsce, bo oczywiście źli ludzie są w każdej grupie zawodowej). Myślę, że rzetelni, prawi dziennikarze powinni rozważyć bojkot towarzyski przynajmniej części dziennikarzy TVN i „Gazety Wyborczej” i oczywiście przekazać im informację o swojej decyzji - może to niektórych otrzeźwi i przestaną oni robić paskudne rzeczy.

Patryk Jaki nie odpowiada za to, że morderca, który wyszedł na przepustkę zamordował kobietę i jej dziecko - wypuszczenie na przepustkę to była decyzja sądu. Co więcej takich przypadków było znacznie więcej za rządów PO-PSL i wtedy podła telewizja TVN nie oskarżała polityków PO lub PSL, że są winni śmierci tych ludzi. Co więcej to PiS/Zjednoczona Prawica i Patryk Jaki zaostrzają prawo, aby tacy mordercy już nigdy nie wyszli z więzienia nie tylko na przepustkę, ale w ogóle (warto przypomnieć, że temu mordercy dzięki temu, że otrzymał dość łagodny wyrok sądu kończyła się kara, więc nawet bez otrzymania przepustek mógłby dokonać tej zbrodni, tyle, że za jakiś czas po zakończeniu odbywania kary więzienia). Pod poniższym linkiem przykłady zbrodni popełnianych na przepustkach za rządów PO-PSL:
https://twitter.com/PatrykJaki/status/1039602118657822720


W dodatku Fakty TVN nie podały w dniu 12 września 2018 informacji o przyjęciu przez Parlament Europejski projektu ACTA 2 oraz, że europosłowie PO zagłosowali za tą cenzurą internetu (np. w praktyce niemożliwe stanie się robienie memów, co jak sądzę znacznie zuboży życie milionów Polaków). Choć temat rozgrzewa internautów i polityków nie tylko w Polsce, Fakty TVN postanowiły go przemilczeć. Czy dlatego, że stacji tak podoba się dyrektywa i swoim zachwytem nad nią nie chcą drażnić widzów? A może z tego powodu, że wyszła na jaw całkowita hipokryzja polityków PO, którzy jeszcze dwa miesiące temu "byli przeciw ACTA 2", a dziś zagłosowali za projektem?
http://niezalezna.pl/235808-caly-internet-zyje-glosowaniem-ws-acta-2-dla-faktow-tvn-temat-jednak-nie-istnieje

Patryk Jaki: „GW i PO atakuje mnie,że księdza nie ma w jawnym rejestrze-mimo,że o tym kto jest decyduje tylko Sąd. Tymczasem: -GW była przeciwna jawności rejestru, -PO była przeciwna jawności rejestru, -RPO był przeciwny jawności rejestru. Czyli idąc ich logiką: GW, PO bronili pedofili.”
https://twitter.com/PatrykJaki/status/1038027490118316032


PO sprzeciwiała się powstaniu jawnego #RejestrPedofilów. W toku prac nad ustawą zgłosili stosowną poprawkę, następnie w ostatecznym głosowaniu nie poparli powstanie jawnego rejestru. Dlaczego GW nie pisze, że PO chciała chronić nie tylko księży-pedofilów lecz wszystkich?
https://twitter.com/sjkaleta/status/1038062133060272128

Patryk Jaki odniósł się w rozmowie z wPolityce.pl do politycznego ataku na tzw. rejestr pedofilów. Opozycja i przychylne jej media próbowały wmówić opinii publicznej, że PiS nie dopuścił do wpisania do rejestru księży. Widać, że jest to zaplanowana akcja. Najpierw tweeta wysyłają posłowie Koalicji Obywatelskiej, potem media mainstreamu, w tym „Gazeta Wyborcza” na pierwszej stronie. Przy takim artykule po kilka razy pojawiają się nazwiska Ziobro i Jaki, po to by uderzyć w mój dorobek. To ja prowadziłem projekt rejestru pedofilów, który okazał się niezwykle skuteczny. Jest mnóstwo ogólnie dostępnych materiałów, które udowadniają, że dzięki temu rejestrowi w żłobku czy przedszkolu rozpoznano osobę, która była skazana za takie przestępstwo— tłumaczył Jaki. W ordynarny sposób kłamią, że my kogoś chronimy. A to sędziowie w wyroku określają kto trafia do rejestru. My nie mamy na to żadnego wpływu. To czynność automatyczna zależna od kwalifikacji przestępstwa. Dlatego tak ordynarnie kłamią, jest to rzecz nieprawdopodobna— dodał.
https://wpolityce.pl/polityka/411299-jaki-dla-wpolitycepl-o-brudnej-kampanii-przeciwko-niemu

Logika artykułów Gazety Wyborczej od lat na tym samym, niezmiennie niskim poziomie. Płaczą, że w rejestrze pedofilów nie ma jednego księdza, ale wcześniej brali "ekspertów", którzy atakowali CAŁY rejestr, bo biedni pedofile rzekomo nie wrócą do społeczeństwa i naruszy to ich prawa.
https://twitter.com/RolMarcin/status/1038012573478739968

A tu o tym, że cały artykuł „Gazety Wyborczej” był oparty albo na celowej manipulacji, albo na braku sprawdzenia wyroku sądu na którym się oparło całą - fałszywą jak się okazało - argumentację:
https://twitter.com/makowski_m/status/1038029152589426689


A przy okazji polecam filmik z wizualizacją nowej 19 dzielnicy Warszawy, która powstanie gdy wybory wygra Patryk Jaki - ta wizja robi ogromne wrażenie, jeśli wygra ten kandydat to już zazdroszczę Warszawiakom tego niezwykłego projektu.
https://twitter.com/PatrykJaki/status/1038757355608047616

I na koniec - słowa prezydenta Andrzeja Dudy o „wyimaginowanej wspólnocie z której dla nas niewiele wynika” spotkały się z falą krytyki, jednak warto pomyśleć, że lewicowe a nawet lewackie elity UE (choćby komuniści, ale chyba nie tylko oni - szef KE Juncker i inni ostatnio czcili komunistę Marksa) ograniczają wpływy Chrześcijaństwa, a nie reagują gdy na to miejsce wchodzi często agresywny Islam (np. w Szwecji już się pojawiły hasła, że Ramadan to szwedzka tradycja - np. tu o tym: https://euroislam.pl/nowa-szwedzka-tradycja-ramadan/ ), czy zdaniem krytyków prezydenta to naprawdę jest wspólnota wartości? Nie, UE staje się właśnie wspólnotą wyimaginowaną. Co do słów o tym, że niewiele dla nas z niej wynika to każdy kto nie jest oczadziały kłamliwą propagandą prounijną wie, że to co wpłacamy do kasy UE to realny pieniądz, a UE daje nam sporo więcej, ale na projekty które realizują głównie zagraniczne firmy i one wywożą z naszego kraju duże zyski - więc per saldo niewiele na UE zyskujemy (inne korzyści nie  są efektem przynależności do UE, ale z nie wynikających bezpośrednio z przynależności do UE Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Traktatu z Schengen). Mam nadzieję, że przeczyta ten tekst np. Pan Tomasz Olbratowski z RMF FM, który obraził 15 września 2018 Pana prezydenta i przeprosi go na antenie swojego radia. Pod linkiem poniżej inne argumenty w obronie Pana prezydenta:
https://wpolityce.pl/polityka/412305-wyimaginowana-wspolnota-prezydent-duda-powiedzial-prawde

Filip Stankiewicz

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale