Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
29 obserwujących
341 notek
435k odsłon
5102 odsłony

Tak działa wymiar sprawiedliwości w RP przed koniecznymi zmianami

Wykop Skomentuj116

        15 lat więzienia za zabójstwo z premedytacją dla Adriana K.  ( warunkowe wyjście po 12 latach ) , który na zwróconą mu  uwagę przez Pawła K. zadał temu ostatniemu sześć ciosów nożem pozbawiają życia przyzwoitego człowieka, ojca trójki dzieci. Pamiętam tę informację podaną w mediach, teraz jestem zbulwersowany wyrokiem dla tego oprawcy. Tak, kto nosi przy sobie nóż, a więc broń śmiercionośną musi być świadomy, że atak na drugiego człowieka , bezbronnego z użyciem tego narzędzia może grozić śmiercią. Coraz więcej jest takich przypadków na polskich ulicach, w których używany jest nóż  i wyżej opisany wyrok nie przyczyni się bynajmniej do chwili refleksji tych, którzy z tego narzędzia będą chcieli skorzystać przy rozstrzyganiu sporów.
        Ten powyższy wyrok 15 lat  dla zabójcy Pawła K. to kpina polskiego wymiaru sprawiedliwości z polskich obywateli, całe szczęście , że minister sprawiedliwości wydał prokuraturze polecenie złożenia apelacji w sprawie tego wyroku. Druga strona uważa powyższy wyrok za zbyt dotkliwy i też złożyła od niego apelację.
        Doprawdy człowiekowi jeżą się resztki włosów na głowie, jak widzi w jakim stanie jest ta nasza najznamienitsza kasta i jak funkcjonuje wymiar sprawiedliwości, a na dodatek wszyscy dookoła nas pouczają , że tak ma właśnie on funkcjonować i koledzy Marka Safjana z TSUE nie zasypiają gruszek w popiele i jak tylko się nadarzy okazja by wbić szpilę obecnie rządzącej formacji to skrzętnie z tego korzystają...

Wykop Skomentuj116
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo