Blog
Gantro - blog wolnościowy
Ed Gantro
Ed Gantro Wolny Człowiek
0 obserwujących 110 notek 11956 odsłon
Ed Gantro, 5 maja 2009 r.

List do Wałęsy

W programie stacji TVN wystąpił dzisiaj Lech Wałęsa. Podejrzany o bycie kilkadziesiąt lat temu komunistycznym agentem - ale przede wszystkim: zwolennik jednego rządu światowego (?:). Przyjaciel panów: Aleksandra Kwaśniewskiego (najprawdopodobniej komunistycznego agenta w przeszłości - i zwolennika jednego rządu światowego obecnie) oraz Andrzeja Olechowskiego (prawdopodobnie komunistycznego agenta w przeszłości - i zwolennika jednego rządu światowego obecnie). Razem z nimi zorganizował swego czasu w Warszawie konferencję, której OFICJALNYM celem numer 1 było ratowanie "DEMOKRACJI".


Zarówno Kwaśniewski, jak i Olechowski (założyciel PO - Platformy Obywatelskiej - partii Tuska - partii Palikota, członka Komisji Trójstronnej - partii Buzka, tego od współpracy rządu AWS-UW z CIA), uczestniczyli w spotkaniach polityczno-finansowej sekty zwanej "Grupą Bilderberg".


Lech Wałęsa nie należy do Bilderbergów, nie należy do Komisji Trójstronnej - nie chcą go też w Radzie Stosunków Zagranicznych (CFR). Czyżby dlatego, że nie jest on w stanie prawidłowowo wypowiedzieć jednego zdania w języku polskim? Czy może dlatego, że jest aż tak naiwny, że nie wie, że jest wykorzystywany jako marionetka New World Order - i najprawdopodobniej nigdy się nie dowie?


Zbliżają się wybory do parlamentu Unii Europejskiej [od którego niewiele zależy, ale którego marionetki mogą się - jeszcze - publicznie buntować i mówić prawdę, vide: Daniel Hannan, gwiazda YouTube (jego krytykę premiera Wielkiej Brytanii Gordona Browna oglądało już kilka milionów internautów, została przetłumaczona na kilka języków, w tym na język polski)]. Wałęsa przemówił dla partii "Libertas", której założyciel nie chce likwidacji bzdurnego tworu zwanego "Unią Europejską", ale jest z kolei przeciwnikiem traktatu z Lizbony. Traktat z Lizbony oczywiście nigdy nie wejdzie w życie, bo praktycznie wszyscy w Europie się mu sprzeciwiają - za wyjątkiem autorów tego orwellowskiego kiczu.

Wałęsa mógł więc spokojnie zwrócić uwagę Polaków na Libertas, bo Libertas nie sprzeciwia się NWO nawet w 50%. Tym samym straci na tym UPR, która nie ma takich pieniędzy jak Libertas - a, oczywiście, nie zabierze ich Polakom, jak PiS, PO, SLD czy PSL - przypominam, że PO nie "udało się" znieść haraczu, który finansuje propagandę wciskaną milionom Polaków przez te największe - i zarazem najbardziej skompromitowane - partie.


Co mogę zrobić kiedy jestem w stanie zrozumieć te kilkanaście zdań powyżej? Mogę poprosić pana Wałęsę o spełnienie swojej obietnicy. Chcę, aby spotkał się z niezależnymi mediami - chociaż niekoniecznie, mógłby bowiem zrobić to też za pomocą TVN-u, TVP czy innego Polsatu. Chcę, aby powiedział Polakom prawdę o tej samej idei, o której wspominali w swoich wystąpieniach m.in. Bartoszewski, Sarkozy, Saakaszwili, Bush, Brown. Chcę, aby powiedział, co wie na temat Nowego Porządku Świata. W programie "Teraz My" obiecał on, że spotka się nawet z satanistami (!), jeśli będą tego chcieli. Tego od niego nie wymagam. Proszę jednak, aby nie robił sobie z milionów Polaków głupich żartów, bo niektórzy naprawdę uważają go za legendę - i jeśli zamierza Pan, panie Wałęsa, oszukiwać swoich "fanów" - to niech przynajmniej wysilii się Pan na tyle, aby pójść na całość i odnieść się do czegoś, co określa się mianem "Nowego Porządku Świata".


Chyba, że nie wie Pan, że coś takiego istnieje?
Czekam na odpowiedź...

Pozdrawiam,

Opublikowano: 05.05.2009 00:44.
Autor: Ed Gantro
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Realista

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Ron Paul - oto prawdomówny polityk Nie widzę też powodów, aby nie wierzyć Januszowi...
  • @ otto Przeczytaj książkę Karin Struck "Widzę moje dziecko we śnie"
  • @ czytacz "Twierdzę jednak, że bez szkół państwowych i przymusu szkolnego, ta liczba...

Tematy w dziale