Blog
Gantro - blog wolnościowy
Ed Gantro
Ed Gantro Wolny Człowiek
0 obserwujących 110 notek 11950 odsłon
Ed Gantro, 15 maja 2009 r.

Świnie, Olechowski, UPR i konto na YouTube

Zacznijmy może od tego, że jestem wściekły na jedyną partię w Polsce, która sprzeciwia się Nowemu Porządkowi Świata - UPR (Libertas nie sprzeciwia się nawet Unii Europejskiej...). No, może trochę przesadziłem - jestem NIEZADOWOLONY. Przedstawiciele oddziału lubelskiego protestowali pod siedzibą posła Janusza Palikota, kiedy w pewnym momencie zjawił się znany agent NWO - założyciel Platformy Obywatelskiej - Andrzej Olechowski.

Zaczęła się krótka dyskusja, głównie pomiędzy nim a Marianem Kowalskim z UPR (liderem listy w Lublinie). Olechowski, jak na starego cwaniaka przystało, zdołał zmanipulować rozmówcą w prosty, aczkolwiek bardzo często skuteczny sposób: początkowo wydawało się, że jest przychylnie nastawiony do UPR i jakby się uprzeć to w sumie pasowałby do tej partii. Jest przeciwny biurokracji, korupcji, opowiada się za wolnym rynkiem, etc. Kowalski nawet pół żartem pół serio zaproponował mu porzucenie skompromitowanej PO i zapisanie się do Unii Polityki Realnej. Jak się zakończyła ta dyskusja? Klasycznym "wasz guru jest faszystą" ze strony Olechowskiego i końcem rozmowy.

Świadczy to tylko o tym, że z oficjalnymi sprzedawczykami NWO nie ma co spokojnie debatować. Radzę panu Kowalskiemu zapoznać się z "konfrontacjami" założonej w Stanach organizacji WeAreChange - a także z przeszłością pana Olechowskiego, który wielokrotnie brał udział w tajnych spotkaniach Grupy Bilderberg.

A propos tej sławnej konferencji, o której zapewne nie napisała dzisiaj ani jedna (!) ogólnopolska gazeta i o której nie wspomniały portale takie jak Onet, Interia czy WP... Wczoraj dwukrotnie aresztowano w Grecji dziennikarza "The Guardian" za robienie zdjęć globalnej elicie, która udała się do Aten, aby dyskutować o najlepszych sposobach na zniewolenie miliardów ludzi na całym świecie. Dlaczego żaden "mainstream" nie może się pochwalić reportażem na temat tego wydarzenia?

Niestety pojawia się coraz więcej przeszkód w przepływie informacji również w - podobno - niezależnych mediach. Ostatnio zostały zawieszone dwa pół-oficjalne kanały na YouTube, na których znajdowały się audycje Alexa Jonesa: "TheAlexJonesShowChannel" (ok. 40.000 widzów) oraz "TheInfowarrior". Zawieszono też kanał "LibertyUPR" - oficjalnie z powodu łamania praw autorskich... Co prawda na "LibertyUPR" znajdowały się pewne filmiki, które pochodziły z innych miejsc, np. z "Wirtualnej Polski", ale na kanałach związanych z Jonesem nie było ANI JEDNEGO (!) naruszenia praw autorskich!

Komu więc zależy na tej absurdalnej cenzurze?

I na koniec sprawa tzw. "świńskiej grypy". WHO i politycy na całym świecie jeszcze nie tak dawno grozili globalną pandemią, śmiercią miliardów ludzi i apokalipsą - już mieli gotowe szczepionki i byli chętni kazać całej populacji zgłaszać się do punktów medycznych, aby zapobiec katastrofie. Tymczasem okazało się, że cała sprawa została rozdmuchana przez dziennikarskie hieny, dla których śmierć zawsze jest gorącym tematem - oraz przez skorumpowanych polityków NWO. Co więcej, wyszło wreszcie na jaw, że wirus powstał w laboratorium, ale - "oczywiście"... - przedostał się z niego do społeczności "przypadkiem"...

------------

Proszę zapoznać się z historią dziennikarza zatrzymanego przez służbę Grupy Bilderberg:

http://www.infowars.com/writer-detained-for-taking-photo-of-sea-view-near-bilderberg-hotel/

a także z nieoficjalnym spotem UPR:

http://www.youtube.com/watch?v=Q-K26BXvVMs

i nowym kanałem YouTube "connethedotsalready" (następcą "LibertyUPR"):

http://www.youtube.com/user/connecthedotsalready

Opublikowano: 15.05.2009 16:05.
Autor: Ed Gantro
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Realista

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Ron Paul - oto prawdomówny polityk Nie widzę też powodów, aby nie wierzyć Januszowi...
  • @ otto Przeczytaj książkę Karin Struck "Widzę moje dziecko we śnie"
  • @ czytacz "Twierdzę jednak, że bez szkół państwowych i przymusu szkolnego, ta liczba...

Tematy w dziale