Blog
Gantro - blog wolnościowy
Ed Gantro
Ed Gantro Wolny Człowiek
0 obserwujących 110 notek 11956 odsłon
Ed Gantro, 6 listopada 2009 r.

Brawa dla minister Kopacz!

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę... Pani Kopacz udowodniła swoim przemówieniem w polskim Sejmie, że jak chce, to naprawdę potrafi myśleć logicznie - i potrafi dbać o interesy Polski i Polaków! Nasza minister zdecydowanie sprzeciwiła się zakupowi przez polski rząd milionów niesprawdzonych szczepionek.

Dlaczego to zrobiła? Jest to mało istotne. Być może obawiała się, że kilka zaszczepionych osób umrze, wybuchnie skandal, a odpowiedzialność spadnie właśnie na nią. Możliwe też, że - zdając sobie sprawę z tego, że w budżecie (jak zawsze) nie ma zbyt wielu pieniędzy - nie chciała, aby rząd wyrzucał kolejne pieniądze w błoto (skoro w Niemczech zużyto zalednie 13% szczepionek - jak skończyłoby się to w Polsce?)? Nieistotne.

Ważne, że to zrobiła. Ważne, że tym samym zapisała się w historii naszego kraju jako minister, który nie sprzedał Polaków wpływowym koncernom farmaceutycznym i globalistom z pod znaku New World Order (to oni przede wszystkim promowali panikę związaną z "pandemią" świńskiej grypy).

Co na to przeciwnicy PO? Sam do nich należę i jestem w stanie pogratulować minister Kopacz. Boję się jednak, że wielu zwolenników PiS zaatakuje ją choćby "z zasady" - bo politycznie nadal stoi po przeciwnej stronie barykady. Chciałbym zaapelować do nich o poważne podejście do tej sprawy. Tu chodzi o coś więcej niż wysokie notowania w sondażach i zdobywanie stanowisk.

Polacy NIE ZASŁUŻYLI na szczepionki, które nie są pewne. A fakt, że promują je urzędnicy z Brukseli utwierdza mnie w tym zdaniu jeszcze mocniej.

Brawa dla minister!

Opublikowano: 06.11.2009 19:35.
Autor: Ed Gantro
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Realista

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Ron Paul - oto prawdomówny polityk Nie widzę też powodów, aby nie wierzyć Januszowi...
  • @ otto Przeczytaj książkę Karin Struck "Widzę moje dziecko we śnie"
  • @ czytacz "Twierdzę jednak, że bez szkół państwowych i przymusu szkolnego, ta liczba...

Tematy w dziale