Blog
Gantro - blog wolnościowy
Ed Gantro
Ed Gantro Wolny Człowiek
0 obserwujących 110 notek 11956 odsłon
Ed Gantro, 23 grudnia 2009 r.

Śmierć Kaczyńskiego... czy to ważne...?

Nie, wcale jej nie chcę. Proszę mnie źle nie zrozumieć.

Jednak muszę przyznać, że o wiele bardziej zmartwiłem się dzisiaj - kiedy dowiedziałem się o zawale serca Michaela Badnarika - niż zmartwiłem się wtedy, kiedy któryś z Kaczyńskich (proszę wybaczyć, nie pamiętam który...) trafił na moment do szpitala.

Większości wyborców PO-PiS-SLD muszę oczywiście przedstawić bliżej postać Badnarika. Jest to libertariański polityk ze Stanów Zjednoczonych i specjalista od amerykańskiej konstytucji. Człowiek, który otwarcie opowiada się za zniesieniem podatku dochodowego, za depenalizacją narkotyków - a także uważa, że prawo jazdy nie powinno być przymusem dla osób chcących prowadzić samochód. Co więcej, sprzeciwia się on idei NWO, z kolei w ostatnich wyborach prezydenckich poparł wolnościowego kandydata Rona Paula.

Jak więc ja, osoba o poglądach liberalnych (w klasycznym tego słowa znaczeniu - czyli anty-neo-liberalnych i anty-neo-konserwatywnych), mógłbym bardziej się martwić o zdrowie socjalisty Lecha Kaczyńskiego - nawet jeśli jest on "moim" prezydentem?

Michael Badnarik jest teraz nieprzytomny i bliski śmierci. Osobom wierzącym i chcącym żyć w wolnym świecie radziłbym modlić się, aby jeszcze przez co najmniej kilka lat mógł on razem z nami walczyć z zamordystami tworzącymi na naszych oczach swój upragniony Nowy Porządek Świata (z panem Kaczyńskim też...).

Opublikowano: 23.12.2009 12:50.
Autor: Ed Gantro
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Realista

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Ron Paul - oto prawdomówny polityk Nie widzę też powodów, aby nie wierzyć Januszowi...
  • @ otto Przeczytaj książkę Karin Struck "Widzę moje dziecko we śnie"
  • @ czytacz "Twierdzę jednak, że bez szkół państwowych i przymusu szkolnego, ta liczba...

Tematy w dziale