0 obserwujących
733 notki
376k odsłon
  971   0

Minister Sikorski "pracuje" - ale dla kogo?

SKANDAL!! Minister Sikorski nie wypełnia ustawowych obowiązków tylkowykorzystując pozycję w rządzie rząda współpracy na rzecz PO! W USA to by nazwali Sikor-gate. W Polsce dalej uważany jest za ministra i wszystko ok. Gdzie ja żyję w Tuskolandii? 

Jakby ktoś równie jak ja oburzony zechciał również parę słóz wyrazami sympatii lub dezaprobaty napisać  do współpracowników Pana ministra z innego resortu. "zobowiązanych do współpracy",  to tu gdzieś znajdzie adres mailowy, sprytnie ukryty.

Ale Pan Minister nie tylko pracuje ale jak podaje

wyborcza-pl-sikorski-walczy-z-chamstwem  - no jak się wczytać, to nie tyle walczy z chamstwem...</a> co o kasę dla żony!/...

Sikorski- "Pan minister" też się wypowiadać raczy w imieniu rządu i Prezydenta.

No to gość, czy jakiś kret starujący z tyłu rządem i prezydentem? Nie wiem czy tak należy tę wypowiedź odczytać, w każdym razie jest podła, pełna chamstwa i nienawiści do PiS-u ... a podobno z chamstwem walczy?:

Minister Sikorski: Dość upolitycznianiu Smoleńska, delikatność rządu i prezydenta właśnie się kończy

czyżby miał Minister w tym jakiś interes? Nie tylko rządu ale i prezydenta. Czyli zarówno rząd jak i prezydent idą razem na czyimś sznureczku, bo zgoda buduje. Ale skąd Pan Minister wie, że im się kiończy coś, jakaś domniemana delikatność.  A może pan minister jest od propagandy?  Nie powiedział tu akurat kto upolitycznia Smoleńsk ale z nagłośnienia medialnego - zapewne nazgodnie z zaleceniamu rzw. agentów woływu" wszyscy "wiedzą", że to PiS upolitycznia, bo tak podają szczekaczki.

Wniosek - sikorka agentem wpływu albo z nimi w dobrych kontaktach - ćwierka jak one.

To on też jako pierwszy odebrał w Polsce meldunek o Smoleńsku.

Załóżmy teoretycznie na razie, że to był zamach - komu należy zameldować o jego wykonaniu?

Zadania i obowiązki Ministra Spraw Zagranicznych  są wyraźnie określone. Tymczasem, jak donosi blogerka: 

kaska.salon24.pl/303704,minister-sikorski-pracuje  ale nie dla Polski tylko dla PO. A właściwie to nie tyle pracuje co wydaje dyspozycje (w formie "proszę i oczekuję") wykonania pracy przez innych. 


Pan Tomasz Siemioniak, Sekretarz Stanu, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Szanowny Panie Ministrze,

w związku z powierzeniem mi przez Zarząd Krajowy PO funkcji koordynatora prac nad naszym programem wyborczym, zwracam się o przygotowanie, w zakresie zadań i kompetencji kierowanych przez Państwa resortów, materiałów przedstawiającym Państwa zamierzenia na drugą kadencję.
...

 
piotr.paszkowski@msz.gov.pl . Zamierzam doprecyzować nasze plany w rozmowach z Państwem - chciałbym je rozpocząć w drugiej połowie przyszłego tygodnia. Moim doradcą przy tym projekcie jest szef mojego gabinetu politycznego p. Piotr Paszkowski.

Z góry serdecznie dziękuję za obrazowy materiał i terminowe dostarczenie.

Łączę pozdrowienia, Sikorski (podpis)


Całość i fotomontage  (bo jak by to był oryginał, to już by chyba sikorkę ktoś rozliczył) dostępne tu: 

www.wpolityce.pl/view/11267/Czym_zajmuje_sie_minister_Sikorski___Odpowiedz_na_postawione_w_tytule_pytanie_wy

Czyż nie przekroczył uprawnień?

I jeszcze wydaje polecenia nie swojemu resortowi - zapewne w przekonaniu, że w tamty resorcie też są ludzie "zaufani" ... przecież to skandal.

Po ujawnieniu takiego wystąpienia powinien zostać zdymisjonowany natychmiast. Tak by się stało w Niemczech. We Francji. Być może nawet w Rosji.

Ale w Polsce media wydają się nie zainteresowane, nikt nic nie wie. W tym kraju to nie jest skandal. To POlska właśnie. Nic się nie stało. Nie ma afery. Hazardowej też nie było. 

Nawet WPolityce sobie kpiny urządza:

Minister spraw zagranicznym Rzeczypospolitej dba ze wszystkich sił o wyjaśnienie przyczyn tragedii smoleńskiej i wszelkimi stosowanymi w dyplomacji metodami stara się wymóc na Rosji zwrot fragmentu RP czyli wraku Tupolewa nr 101, po to by polscy śledczy mogli zbadać to co z niego zostało po katastrofie i ponad rocznym składowaniu na deszczu, wietrze, śniegu i mrozie. Minister oczywiście stara się aby Polsce zwrócono czarne skrzynki, bez których dochodzenie przyczyn tragedii jest farsą. www.wpolityce.pl/view/11267/Czym_zajmuje_sie_minister_Sikorski___Odpowiedz_na_postawione_w_tytule_pytanie_wy

Ostatnio też słyszeliśmy o innym zaangażowaniu Pana Ministra - ale czy dla Polski, czy chodzi o odszkodowanie dla żony  (- Amerykanki, jak sam zapewnia.)

gasipies.salon24.pl/303576,wyborcza-pl-sikorski-walczy-z-chamstwem  

Wg GW Min. walczy z chamstwem. Tymczasem uważny a jeszcze mający dar rozróżniania czytacz zauważy, że walczy ... ale o kasę dla żony!  


 

Oczywiście Pan minister może wyjaśnić, że wolnej chwili zajmuje się dodatkowymi sprawami, powiedzmy prywatnymi i partyjnymi. A czy już mamy tak dobre stosunki z Niemcami i najpierw Pan Minister dla o sprawy Polski.

A polskie inetersy w Niemczech kwitną: jak można wywnioskować z komentarza  hamburg6:

W niemieckich tygodnikach czytalem w tym tygodniu artykuly Pana Ullrich Krökel, "wolny dziennikarz" pisujacy m.in dla DER SPIEGEL online oraz DIE ZEIT.  ...

http://kroekel.com/2011/04/08/der-fehler-des-sundenbocks/

DER SPIEGEL online:
http://www.spiegel.de/panorama/gesellschaft/0,1518,755525,00.html

DIE ZEIT:
http://www.zeit.de/politik/ausland/2011-04/polen-smolensk-demonstration


Sprawdziłem - fakt ... np.:

"Blasik war angetrunken, im Blut seiner Leiche fanden sich später 0,6 Promille Alkohol.

Und er drängte die Piloten zur Landung – ob im Auftrag von Präsident Kaczynski oder auf eigene Faust, das haben die Ermittler bislang nicht klären können. "

co wg google znaczy:

Błasik był pijany, we krwi, jego zwłoki znaleziono później 0,6 promila alkoholu.Wezwał pilotów do ziemi - czy to w imieniu prezydenta Kaczyńskiego, lub na własną rękę, badacze nie byli w stanie wyjaśnić.


Sikorskiemu wolno  było już wcześniej jakby więcej niż - w końcu koleś zna Tuska  ...i Putina (to ostatnie nazwisko tutaj wymieniłem nie przypadkiem - np. mógłbym napisać, że zna Angelę ...). Ciekawe jak długo jeszcze, bo ja mu osobiście życzę zasłużonego odpoczynku w piekle:

Sikorski, zamiast pracować, zajmuje się jedynie prawyborami jeżdżąc po Polsce i promując własną osobę.

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale