0 obserwujących
733 notki
373k odsłony
  601   0

Arłukowicz'a credo PO enuncjacji

 

SIŁA ICH

Fraszka

 

Ogromne wojska, bitne generały,

Policje - tajne, widne i dwu-płciowe -

Przeciwko komuż tak się pojednały?

- Przeciwko kilku myślom... co nienowe!

Cyprian Kamil Norwid

 

 Bartosz Arłukowicz wspiera Rząd PO PSL - przed chwilką pokazał się z Donaldem, oby żył wiecznie, Tuskiem w TVP.INFO i po pokazaniu poniekąd poprawnym politycznie ponętnego postulatu pogardą poleciał - powiedział  o swoich zamierzeniach, celach i priorytetach, dla których wchodzi do Rządu - coś takiego:

"Jarosław Kaczyński w Polsce do władzy nie wróci"

To zapewne credo nowego antyfaszysty w randze SS (Sekretarza Stanu) w rządzie Donalda, oby żył wiecznie, Franciszka Tuska. Zapewne realizacja zaleceń - wzmacniamy koalicję antyPiSowską. Czy oni nie mają innego programu? Jakim trzeba być idiotą, żeby się na to straszenie PiS-em nadal nabierać. To ma być program nowego ministra - walka z opozycją? A może to taki rytuał, swoista inicjacja, jak zauważa


W PO JAK W MAFII? 

"Jeśli wierzyć pisarzom i filmowcom, to inicjacja w mafii polega między innymi na popełnieniu zbrodni. Dzięki temu adept dzieli odpowiedzialność z pozostałymi zbrodniarzami. Nie ma już dla niego powrotu do normalnego świata, bo sam spalił za sobą wszystkie mosty. 

...

Zdradzając obóz patriotów i wchodząc do PO trzeba się wykazać czynem, który zamknie delikwentowi drogę powrotu i uczyni go pewnym wspólnikiem grupy trzymającej władzę. Aspirant ma do wyboru: oplucie Jarosława Kaczyńskiego (i PiS-u w ogólności), Radia Maryja lub „Gazety Polskiej”. Gorliwy może wykazać się po trzykroć.

Paweł Chojecki

 „Inicjacja Libickiego”:

PO jest dzisiaj niczym AWS. To największa i najszersza poglądowo partia mogąca niczym AWS zaprowadzić zmiany w Polsce. PO ma podstawową i ważną cechę, której brakowało Akcji - silne niekwestionowane przywództwo Donalda Tuska. Dzięki Tuskowi PO jest silna, spoista i różnorodna. Dzisiaj najważniejszymi wyzwaniami dla Polski jest modernizacja Polski oraz niedopuszczenie Kaczyńskiego do władzy” idzpodprad.salon24.pl/326473,w-po-jak-w-mafii


Co nie tylko mi się rzuciło w oko i na uszy;), jako njus dnia zapewne:

B.Arłukowicz: "Przez wiele tygodni zmuszano mnie głosować ramie w ramie Z J.KACZYŃSKIM"

B.Arłukowicz: "Zrobie wszystko aby J.Kaczyński nie doszedł do władzy"

optymistkainaczej.salon24.pl/305316,donald-tusk-razem-z-arlukowiczem-w-po


Czyżby Tusk zaczął tracić i pozyskuje nowe twarze? A niedawno zapewniał o tym, że nie promuje zdolności koalicyjnej PiS-u z SLD. Coś jest na rzeczy? PO LSD? Zdumiewające, Donald straszy koalicją PiS-u z SLD a jednocześnie ukłon w lewą stronę.

Proletariusze wszystkich krajów łączcie się.

(w bulu i nadzieji) i nie bójmy się tego słowa - przeciwko Prawu i Sprawiedliwości - czyli powiedzmy sobie wprost, nie oszukujmy lemingówi i idiotów, którzy prostej deklaracji odwrócić na zasadzie rachunku logicznego zdań nie potrafią - za bezprawiem i niesprawiedliwością.

 

Polacy - obudźcie się. Robią z Was idiotów. Nie dajcie się ogłupić i zaszcuć Śmieją się z Was w Europie i na świecie.Bo jakim trzeba być idiotą, żeby na nich głosować albo jakim poziomem mądrości dysponować, by powiedzieć "Jestem za a nawet przeciw".Nie bądźcie zielonymi idiotami. Zdradzę Wam kilka prawd dla mnie podstawowych.

  • Kłamstwa nie poznaje się po oczach, a po słowach, czynach i owocach.
  • Logika jest królową nauk i warunkiem sine qua non mądrości* posiadania.
  • Do prawdy się dochodzi, a nie wygrywa się ją, szczególnie z Rosją, która ma niezłe szkoły indiktrynacji i manipulacji, a i mistrzów szachowych - poniekąd.

 


* nie mylić z Tolą

'jesteśmy synami Szatana", 'wygrać prawdę"DT 19.01.2010

Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale