0 obserwujących
733 notki
372k odsłony
  608   0

Iwona Śledzińska-Katarasińska - PO RP a szatan

Iwona Śledzińska - Katarasińska  - rzekomo twierdzi, że nie podpisywała sama artykułów tylko ktoś podpisywał jako Iwona Śledzińska - dziennikarskie ramię Tow. Wiesława w 1968 - wg dzisiejszej nocnej audycji Radia Maryja - dopuściła się ataku na demokrację mediów, in specjale na Radio Maryja. Aktualnie wg mojej wiedzy Pani ta jest urlopowanym pracownikiem spółki  AGORA S.A. - tej od Gazety Wyborczej i TOK FM.

Artykuły te zawierały treści antysemickie. Dlaczego nie protestuje prezes Lauden z WJC.

Dlaczego Radek siedzi cicho?

Pani ta dopuściła się oszczerczego oskarżenia pielgrzymów RM o napaść na dziennikarzy i domaga się przeproszenia czy czegoś tam jeszcze na tę okoliczność. Pomimo dostępnych informacji demaskujących prowokację "dziennikarki" Ewy Żarskiej.

 

 

"Widziałam, jak operator Polsatu kopie pielgrzyma
Nasz Dziennik, 2011-07-15

Z mec. Anną Różańską z Wrocławia, świadkiem pobicia przez operatora stacji Polsat News jednego z uczestników XIX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, rozmawia Marta Ziarnik

www.radiomaryja.pl/artykuly.php

 

 


 

A to już żarty się skończyły, bo nie wszyscy wiedzą, że:

"Szatan oznacza oskarżyciela, a diabeł - oszczercę. W Objawienia 12,9 ten upadły anioł nosi imię smoka (złego suzerena), węża (uwodzącego złą mądrością), diabła (oszczercy, przeciwnika) oraz szatana (oskarżyciela). Choć „diabeł” znaczy w ścisłym sensie „oszczerca”, określenie to mówi ogólnie o przeciwniku, jak na przykład w 1 Piotra 5,8: „Przeciwnik wasz, diabeł”."

www.reformacja.pl/nr-2007-2/kuszenie-jezusa-cz-2-kusiciel-james-b-jordan.html

 Niejaki Radek - z tej samej partii (PO RP) - gasił po alkoholu papierosy na fotografii papieża LINK, wypalając oczodoły. Ostatnio zaatakował w niewybredny sposób o. Tadeusza Rydzyka. Jako szef polskiej dyplomacji podjął w stosunku do tegoż redemptorysty działania o charakterze totalitarnym - w formie wysłania noty dyplomatycznej do Watykanu, a na filmiku komentowanym w poprzedniej notce mówił o "rzeczywistej rzeczywistości".

 

Donald Tusk też wspominał coś o szatanie, a nawet usynowieniu, więc kółko się domyka: 

 

  • "jesteśmy synami Szatana" Prezes Rady Ministrów Donald Tusk- 19 stycznia 2011r. Kontekst i źródło poniżej. Całe zdanie wygląda tak:

"Przecież to jest... Jeśli odłożymy na razie te emocje – „emocje” to najłagodniejszy termin, jaki mi przychodzi do głowy – i te insynuacje,

te aluzje, jeśli chociaż przez chwilę założycie, że nie jesteśmy synami Szatana, tylko naprawdę postępujemy źle, dobrze, z błędami,

ale postępujemy tak, jak rozumiemy interes państwa polskiego, jeśli chociaż przez chwilę to założycie, to wysłuchajcie opinii i możecie się z nią zgodzić albo nie."

83. posiedzenie Sejmu w dniu 19 stycznia 2011 r.

Informacja prezesa Rady Ministrów dotycząca działań rządu zmierzających do ustalenia

przyczyn i okoliczności katastrofy samolotu TU-154M

http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/5D58AA5F938C649BC125781E004BBF81/$file/83_a_ksiazka.pdf

 

Analizą logiczną tego tego zdania metodami tzw. rachunku zdań nie będę się tu zajmować szczegółowo, żeby zbytnio nie wydłużać notki. Implikacja, NADMIENIĘ, to ciekawa forma zdania:

'Zdaniem prawdziwym jest też implikacja o porzedniku fałszywym i następniku
     prawdziwym" www.math.edu.pl/implikacja natomiast końcówka "możecie się z nią zgodzić albo nie" jest truizmem.

 

Ww. Iwona wypowiedziała mi wojnę. Jako, że jestem słuchaczem Radia Maryja oszczercze pomówienia i insynuacje dotykają również mnie osobiście. Odbieram je jako atak na demokrację i wolność słowa w Polsce, a personalnie na osoby mi bliskie duchowo oraz na moją skromną osobę.

  

 Poniżej wklejam to, co dotąd udało mi się wyszukać w Internecie. I tak np. zauważyłem sprzeczność: Komorniki vs  "Z urodzenia piotrkowianka". To przypomina odpowiedź Pana Bronisława Prezydenta na pytanie o to skąd konkretnie pochodzi. O związkach Pana Komorowskiego z WSI nie będę obecnie pisał, bo to nie jest przedmiotem notki, aczkolwiek słyszałem, że coś jest na rzeczy.

 

No to lecimy. Wg Wiki: "Iwona Śledzińska-Katarasińska 

Data i miejsce urodzenia 3 stycznia 1941Komorniki

Poseł VI kadencji Sejmu Przynależność polityczna Platforma Obywatelska

Okres urzędowania od5 listopada 2007

 Kolekcja cytatów w Wikicytatach

Życiorys

Ukończyła studia na Wydziale FilologicznymUniwersytetu Łódzkiego.W latach 1972-1981 należała doPolskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. WPRL wraz z mężem, Jerzym Katarasińskim, pracowała w "Dzienniku Łódzkim" oraz "Głosie Robotniczym", organie Komitetu Wojewódzkiego PZPR wŁodzi. W latach 80., po wystąpieniu z partii, działała w opozycji z zakazem wykonywania pracy dziennikarza. Wstanie wojennym została na krótki czas internowana.

W 1989 jako pierwszy redaktor naczelny tworzyła łódzki dodatek "Gazety Wyborczej". Była też zastępcą redaktora naczelnego gazety. W 1990 wstąpiła doROAD. Późniejnależała doUnii Demokratycznej iUnii Wolności, od 2001 działa wPlatformie Obywatelskiej.W 1997 była kandydatem na stanowiskoministra kultury i sztuki wgabinecie Jerzego Buzka. Wycofała się na skutek protestuA WS po oskarżeniu jej opublikacje artykułówantysemickich oraz krytykujących wystąpienia studenckie podczaswydarzeń marca 1968[1]. Posłanka stwierdziła wówczas:Nie zrezygnowałam dlatego, że czuję się winna.30 lat temu ukazywały się artykuły, przyznaję podłe i głupie, sygnowane moim nazwiskiem[2] (ministrem zostałaJoanna Wnuk-Nazarowa).

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale