0 obserwujących
733 notki
379k odsłon
  403   0

Kaczyński znowu dzieli Polaków

Zamiast współdziałać radośnie z władzą ludową  image, bo zgoda buduje, to stawiał się bezczelnie, wywrotowiec jeden i odmówił nienawistnie współpracy Służbie Bezpieczeństwa.

Kaczyński znowu dzieli Polaków

"Kwit na Kaczora"

Filozof się znalazł i jeszcze na jakieś podstawy prawne się powołuje, które wtedy rzekomo nie istniały. Ha ha ha. Bezczelność i tupet bez granic, może jeszcze Konstytucji by bronił i demokracji, którą to przecież dopiero Olek Kwaśniewski nam podarował. I jak się można na podstawy połowoływać, skoro one nie isnieją, no nie? Kompletny brak logiki. Bzdury i brednie.

Dobrze to wyłapała i wychwyciła trafnie pani Danusia na Twitterze, mianowicie stwierdziła, że “Żadne brednie mnie nie przekonają”, ale niestety szczegółów nie zacytuję, bo mnie już zabolkowała #tym #AppleBan-em Obywatelskim. Zapewne profilaktycznie, żebym jej nie obserwował i nie podrywał, bo ma już męża, pilota. A piloci, to jak wiadomo, zazdrośni są wyjątkowo, bo jak taki pilot [mąż, znaczy] gdzieś leci, a szczególnie daleko, za ocean np. do Majami to chyba woli mieć pewność, że mu żona rogów nie przystawia na Twitterze c’nie.

image

image https://twitter.com/DankaKoz

Dlatego w proteście przeciwko temu dzielaczowi Kaczyńskiemu marsz organizujemy, bo jesteśmy za demokracją i solidarnością z Lechem Wałęsą “psełdonim” Bolek, a nawet przeciw dzieleniu Polaków, a konkretnie to Polaków “z całej Polski” - jako rzekł były prezydent Bronisław, oby żył wiecznie, Komorowski.

„Przybędzie Pan Prezydent Lech Wałęsa! Przyjeżdżajcie z całej Polski do Gdańska!” – poinformował Komitet Obrony Demokracji

http://polska.newsweek.pl/lech-walesa-na-manifestacji-kod-w-gdansku,artykuly,380430,1.html

I przeciw temu jego braku tolerancji, objawiającemu się w tym jego zawłaszczaniu prawa i Konstytucji oraz wykluczaniu prostych, zwyczajnych obywateli, a w szczególności też konfidentów i donosicieli z życia publicznego i z polityki.

Przecież wiadomo jak wtedy było.

"Biedny, młody robotnik, niedoświadczony, bał się o siebie i swoją rodzinę ...".

Szczegóły marszu u pani Danusi, w ReTwicie Róży Thun.

image

Niestety u Róży też nie widzę dokładnie, bo pani imageRóża Gräfin von Thun und Hohenstein Posłanka do Parlamentu Europejskiego” też raczyła dać mi #AppleBan-a, co zrozumiałe, bo chyba też ma męża i z byle kim się nie będzie zadawać c’nie.

Na pewno u Mateusza z KOD znajdę. Oj, sorki, ale pan image Mateusz Kijowski @mkijowski  może i nie ma męża, aczkolwiek ponoć pozował w spódniczce przeciwko gwałtom kiedyś więc nie wnikam, ale zapewne w ramach tej solidarności z dziewczynami też #AppleBan rozdaje.

Nie załamuję się jednak, bo Platforma Obywatelska RP też mają konto na TT i .Nowoczesna, a one bywają na tych protestach i nikogo nie dyskryminują, ani nie wykluczają obywateli, jak nie przymierzając prezes Kaczyński.

Fakt, mają:

image https://twitter.com/Platforma_org

image https://twitter.com/_Nowoczesna

 

ale nie pojawiają się mi takie tam komunikaty tego typu:

Możliwość obserwowania @_Nowoczesna i czytania tweetów @_Nowoczesna została zablokowana dla Twojego konta.

To może na profilu Gazety nie będę miał problemu, bo to przecież znana bojowniczka o demokrację.

image https://twitter.com/gazeta_wyborcza

Nie, no jak tak, to …, nie idę.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale