geos
Na polityce się nie znam... więc piszę to co myślę...
6 obserwujących
29 notek
20k odsłon
  480   0

Korona-wirus w Polsce

Polska mutacja

W Polsce zaobserwowano pierwsze przypadki korona-wirusa. Jest to zmutowana i wyjątkowo złośliwa odmiana tego wirusa. Oprócz górnych dróg oddechowych atakuje także świadomość osoby zarażonej osłabiając jej instynkt samozachowawczy i zdolność logicznego myślenia . Pierwsze ognisko zakażenia zaobserwowano w sztabie wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Stamtąd wirus rozprzestrzenia się stopniowo na inne opozycyjne komitety wyborcze a za ich pośrednictwem na cały kraj. Pierwsze próby ustalenia jak wirus trafił do sztabu wyborczego Kidawy-Błońskiej wskazują na to, że przywlekli go tam izraelscy doradcy od marketingu politycznego. Wysoka złośliwość mutacji może świadczyć o tym, że przed wypuszczeniem go w sztabie kandydatki K-B naturalna odmiana wirusa została poddana dodatkowym modyfikacjom genetycznym tak aby zmaksymalizować szkody jakie wirus ma wyrządzić narodowi polskiemu. Niepotwierdzone pogłoski mówią o tym, że za przygotowaniem złośliwej mutacji stoi izraelski wywiad wojskowy, który wykorzystując ślepy pęd do władzy kandydatki Kidawy-Błońskiej i całego jej zaplecza politycznego postanowił wykorzystać całe to środowisko jako broń samozagłady wycelowaną w Rzeczpospolitą Polską.


Grupy podwyższonego ryzyka

Grupa społeczna szczególnie narażona na zarażenie to ludzie o osłabionej zdolności logicznego myślenia i wnioskowania. Zmutowana wersja wirusa pogłębia ten stan doprowadzając do chaosu myślowego i poznawczego. Osłabiony instynkt samozachowawczy sprawia, że osoby zarażone ochoczo zarażają innych żyjąc w przekonaniu, że w ten sposób zrobią na złość Jarosławowi Kaczyńskiemu i udowodnią mu że "korona wirus jest jednak w Polsce".  Szczególnie narażone są osoby korzystające z mediów społecznościowych gdzie wirus zbiera swoje krwawe żniwo. Zainfekowane tweety i posty na facebooku przenikają głęboko do świadomości siejąc spustoszenia w mózgach osób czytających. Osobom, które zachowały jeszcze zdolności logicznego myślenia odradza się czytanie postów taki osobników jak Michał Szczerba, Donald Tusk, Jan Grabiec czy Janusz Lewandowski. Osoby te podobno dobrowolnie poddały się zarażeniu tak aby móc zarażać innych i mieć pretekst do atakowania rządu. 


Co dalej

W tej kampanii wyborczej politycy opozycji przesunęli granice hipokryzji i zakłamania daleko w głąb piekielnych czeluści. Ich porażająca żądza władzy i kryjąca się za nią bezdenna pustka i głupota aż kują w oczy. Stan świadomości który nie pozwala tego dostrzec można porównać tylko do ciężkiej choroby.  10 maja przekonamy się ilu wyborców cierpi na tą ciężką chorobę. Ilu z nas uległo zarażeniu zmutowaną, złośliwą wersją korona-wirusa rozsiewaną przez panią Kidawę-Błońską i jej sztab.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale