Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/@GrzegorzSwiderski
155 obserwujących
1937 notek
2443k odsłony
  470   6

Facebook w służbie farmakratycznej tyranii

       W poprzedniej notce streściłem wnioski z dwóch badań naukowych. Opublikowałem to na Facebooku. Dostałem za to bana. A zatem badania naukowe są na tym portalu tępione, powoływanie się na oficjalną naukę jest przez nich uznawane za fakenewsy:

image

       Facebook uznaje, że informowanie o wynikach badań naukowych to dezinformacja mogąca stanowić fizyczne zagrożenie. A zatem nauka jest groźna i trzeba jej badania cenzurować.

       A tymczasem okazuje się, że sytuacja w Izraelu dobitnie potwierdza to, co wynika z naukowych badań: Kryzys w wysokim stopniu zaszczepionego Izraela jest strasznym ostrzeżeniem dla Ameryki - cytuję istotne fragmenty:

"Ogromny wzrost zakażeń COVID-19 w Izraelu, jednym z najbardziej zaszczepionych krajów na świecie (...) Izrael zgłosił 9831 nowych zdiagnozowanych przypadków we wtorek, o włos od najgorszej dziennej liczby odnotowanej w kraju – 10 000 – na szczycie trzeciej fali. W ciągu pierwszych trzech tygodni sierpnia na tę chorobę zmarło ponad 350 osób. Na niedzielnej konferencji prasowej dyrektorzy siedmiu szpitali publicznych ogłosili, że nie mogą już przyjmować pacjentów z koronawirusem. Z 670 pacjentami z COVID-19 wymagającymi intensywnej opieki, ich oddziały są przepełnione, a personel znajduje się w punkcie krytycznym. (...) Izrael zaszczepił swoją populację prawie wyłącznie szczepionką Pfizer/BioNTech, która w poniedziałek uzyskała pełną aprobatę FDA i pozostaje złotym standardem w zapobieganiu ciężkim chorobom wywołanym koronawirusem. (...) Szczególnie podatne na agresywny wariant Delta okazały się osoby w pełni zaszczepione..."

       Tu uzasadnienie tego, dlaczego światowe media nie dopuszczają do tego, by ludzie poznali badania naukowe: 

Grzegorz GPS Świderski

Altruizm szczepień <- poprzednia notka

następna notka -> Nauka na usługach farmakracji

Tagi: gps65, pandemia, covid, szczepienia, Delta, Facebook, fakenews.

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale