Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
150 obserwujących
1837 notek
2346k odsłon
  183   0

Szczerość kapciowego

Chciałbym zwrócić uwagę na arcyciekawą wypowiedź Wachowskiego z wczorajszej audycji w TVN24 tu: około 21 minuty i 20 sekundy.
Otóż Szymczycha twierdzi, że przejął gabinet po Wachowskim, w którym wisiał krzyż. A Wachowski zaklina się, że on na pewno żadnego krzyża nie wieszał i tłumaczy dlaczego: otóż on często w rozmowach telefonicznych rozmijał się z prawdą, a gdyby wisiał krzyż, to by się czuł skrępowany i nie mógłby tak swobodnie kłamać, czyli nie wypełniałby tak solidnie zadań jakie mu powierzał prezydent Wałęsa… - prowadzący to od razu przerwał i zmienił temat.
No oczywiste jest, że politycy kłamią. Ale cały czas myślałem, że kłamią ludowi, czyli robią propagandę. A tu tymczasem się okazuje, że w swoich potajemnych konszachtach też kłamią. No to jest bez sensu. Przecież takie kłamstwa łatwo wychodzą na jaw! Przecież szybko wszyscy musieli się zorientować, że kapciowy Wałęsy kłamie a zatem nie można z Wałęsą robić żadnych układów, bo to oszust.
Teraz Wałęsa popiera PO i Komorowskiego…
Grzegorz GPS Świderski

Co robić gdy nas żona zdradza <- poprzednia notka

następna notka -> Żeglarze nie kradną

 

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale