Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
108 obserwujących 1360 notek 1659662 odsłony
GPS, 27 stycznia 2012 r.

Pan Anna Grodzka

Dżentelmen, który pomyłkowo wejdzie do damskiej toalety i zobaczy w niej kobietę zawsze powie: "Przepraszam Pana!"

Wczoraj, w czasie obrad komisji kultury w Sejmie, pan Anna Grodzka powiedział między innymi: „...na liście lobbystów pan Rydzyk nie występuje...” co wywołało oburzenie i dyskusje na temat prawidłowego tytułowania księży i zakonników w języku polskim. Pan Grodzka skomentował to tak: „w języku polskim wyrażenie „pan” nie jest obraźliwe”, na co poseł Jan Dziedziczak zareagował tak: „ma pan rację”, i to spowodowało, że pan Grodzka się obraził. Palikot chce podać Dziedziczaka do komisji etyki za chamstwo i dyskryminację.

Mój komentarz do tej sytuacji jest taki:

Pan Grodzka to poseł Palikota. Na nich głosuje młodzież. Młodzież to idioci. Obrażą się na Tuska za ACTA i w związku z tym zagłosuje ich jeszcze więcej na Palikota. Młodzież polityką się brzydzi. Ale interesuje się kulturą. Pan Grodzka to kultura. Kulturą zajmuje się komisja sejmowa. Sejm Palikota młodzieży kulturę ureguluje. Tylko uważajcie by się na was nie obrazili!

Polecam też ten komentarz: Kogo wolno nazwać „panem”, czyli politpoprawność w natarciu. "Riposta arcytrafna, kąśliwa, a przy tym dowcipna".


Dozwolony użytek <- poprzednia notka
następna notka -> Cel państwa

Opublikowano: 27.01.2012 12:36.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Mustrum To nie ma znaczenia jak konkretnie działają neurony. Nie działają tak jak bramki...
  • @jerraz21 Bo sztuczne sieci neuronowe działają tak jak ludzki mózg. Oczywiście jeszcze dużo...
  • @Mustrum No i co z tego, że nie zero-jedynkowym? Nadal działanie jest takie samo: neurony i...

Tematy w dziale