Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
138 obserwujących
1696 notek
2141k odsłon
  3109   0

Pan Anna Grodzka

Dżentelmen, który pomyłkowo wejdzie do damskiej toalety i zobaczy w niej kobietę zawsze powie: "Przepraszam Pana!"

Wczoraj, w czasie obrad komisji kultury w Sejmie, pan Anna Grodzka powiedział między innymi: „...na liście lobbystów pan Rydzyk nie występuje...” co wywołało oburzenie i dyskusje na temat prawidłowego tytułowania księży i zakonników w języku polskim. Pan Grodzka skomentował to tak: „w języku polskim wyrażenie „pan” nie jest obraźliwe”, na co poseł Jan Dziedziczak zareagował tak: „ma pan rację”, i to spowodowało, że pan Grodzka się obraził. Palikot chce podać Dziedziczaka do komisji etyki za chamstwo i dyskryminację.

Mój komentarz do tej sytuacji jest taki:

Pan Grodzka to poseł Palikota. Na nich głosuje młodzież. Młodzież to idioci. Obrażą się na Tuska za ACTA i w związku z tym zagłosuje ich jeszcze więcej na Palikota. Młodzież polityką się brzydzi. Ale interesuje się kulturą. Pan Grodzka to kultura. Kulturą zajmuje się komisja sejmowa. Sejm Palikota młodzieży kulturę ureguluje. Tylko uważajcie by się na was nie obrazili!

Polecam też ten komentarz: Kogo wolno nazwać „panem”, czyli politpoprawność w natarciu. "Riposta arcytrafna, kąśliwa, a przy tym dowcipna".


Dozwolony użytek <- poprzednia notka
następna notka -> Cel państwa

Lubię to! Skomentuj44 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale