Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
108 obserwujących 1362 notki 1661401 odsłon
GPS, 11 maja 2016 r.

To ja jestem inwigilowany!

Salon24 właśnie podał taką informację:
"Mariusz Kamiński w Sejmie poinformował, że ABW śledziła działalność nie tylko dziennikarzy, ale blogerów Salon24.pl, tzw. obrońców krzyża i uczestników zgromadzeń publicznych.
- ABW zbierała informacje o jednym z blogerów Salon24.pl. Wysłała je do prokuratury, a ta stwierdziła, że służba działa niezgodnie z zapisami ustawy - powiedział minister koordynator ds. służb specjalnych. Z informacji, zebranych w audycie, wynika, że ABW zbierała informacje o blogerach Salon24.pl: ich publikacjach, zainteresowaniach i miejscach zamieszkania..."
No więc ewidentnie ta informacja dotyczy mnie! Mam na to dowody. Ujawniłem je w tej notce: Jestem w aktach afery podsłuchowej!
Ja oczywiście nie mam o to pretensji i nie wnoszę żadnego oskarżenia! Jestem bardzo zadowolony z tego, że służby specjalne mnie inwigilują i czytają moje notki służbowo. Może coś przeczytają ze zrozumieniem? Może się czegoś nauczą, coś przemyślą, uporządkują swoje poglądy? Może zrozumieją, że służąc socjalistycznemu, zamordystycznemu, totalnemu państwu, stoją po złej stronie? Widać, że blogowanie jest ważne!
 
Grzegorz GPS Świderski

Wspólnie dla wolności <- poprzednia notka
następna notka -> Obowiązki polskie

Opublikowano: 11.05.2016 13:38.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @generee  To skupmy się na tytułowym przykazaniu. Proszę najpierw o merytoryczną ocenę...
  • @Ja wiem "Kłamstwo to wprowadzanie w błąd, a nie głoszenie fałszu" Nie. Kłamstwo to...
  • @tichy  Wszystkie Twoje zarzuty poprawiłem i nadal wyszło to samo. A zatem to było głupie,...

Tematy w dziale