Książki i publicystyka.
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie.
3 obserwujących
105 notek
45k odsłon
  36   0

Eurowizja

Co sądzę o Eurowizji 2022

Drodzy Przyjaciele.

Wstęp.

Zgodnie z waszym życzeniem uruchamiam czy też powracam do komentatorskiej serii w mediach społecznościowych. Jedno zaznaczam to będzie czysto subiektywny punkt widzenia na bieżące wydarzenia.

O Eurowizji

Zacznę od prostego pytania: Czy taki konkurs jak Eurowizja ma jeszcze sens? O ile kiedyś miał, bo dzięki niemu wypłynęli na świat tacy artyści\zespoły jak: ABBA, Edyta Górniak czy Celin Dion. Artyści, którzy ładnie do dziś śpiewają nie dorabiając ideologii. Tak teraz wypływa ideologiczne g***o w postaci Conchity Wurst itd. Pytanie:

Dlaczego tak się dzieje?

Tutaj trzeba wspomnieć o czymś, co nazywa się fachowo marksizmem kulturowym oraz marszu przez instytucje, który zaczął się w latach 60 - 70 tych.

Na czym on polega? Innymi słowy pisząc jest to zawłaszczenie przez komunistów\lewicę laicką instytucji społecznych, oświatowych itd. Oczywiście jeśli nie będą owe instytucje nadawać się do przeróbki, to zostaną zlikwidowane, jeśli tak, to będą przerabiane tak by poprzez owe instytucje tworzyć ludzi sowieckich (homo sovieticus). Taki plan opracował włoski uczeń wiecznie żywego Lenina - Gramschi - włoski komunista. Ludzie się onanizują, bulwersują, że jak tak można oraz jak tak mogli zachować się Ukraińcy itd. Nie wymagajmy i nie oczekujmy, że będą okazywać nam wdzięczność na każdym kroku. Powinno być inaczej, ale jest jak jest. Należy postawić sobie pytanie:

Czy Polska powinna brać udział w Eurowizji?

Moim zdaniem nie, gdyż ten konkurs ma coraz mniej wspólnego ze śpiewaniem, a coraz więcej z ideologią i polityką. To z czym cała ludzkość ma do czynienia to nie jest wredny kapitalizm, jak uważają narodowcy, ale rewolucją komunistyczną w pełnym natarciu, A co wzięła sobie ta rewolucja za cel? Ano zniszczenie wszystkiego, co postępowe nie jest. To na tyle.

#bookstagram #bookstagrampl #książka #książki #book #books #booklover #bookstagrammer #bookphotography #polishboy #polish #mylife #polska #bookaholic #bookstagrampolska #bookworm #bookpolish #komentarz #polskaksiążka #historia #history #ukraine #przezjednoem #polskibookstagram #patriotyzm #polskość #historiapolski #prawicowyinstagram #opinia #eurowizja

Moje społecznościówki:

https://www.instagram.com/artur90268/

https://linktr.ee/artkoz

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale