Książki i publicystyka.
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie.
3 obserwujących
103 notki
45k odsłon
  24   0

Dzieje Rosji.

Artur Kozieł - własne zdjęcia
Artur Kozieł - własne zdjęcia
Zapowiedź recenzji książki autorstwa Ś. P. prof. Feliksa Konecznego pt.: "Dzieje Rosji", wyd. Antyk Marcin Dybowski.

Drodzy Przyjaciele.

Wstęp.

Jako, że woj....o przepraszam operacja wojskowa na Ukrainie cały czas trwa postanowiłem podejść do tego historycznie do tego tematu starając się zrozumieć drugą stronę - Rosję. Praca Ś. P. Prof. Feliksa Konecznego pt.: "Dzieje Rosji" pozwoli czytelnikowi lepiej zrozumieć Rosję. Książkę w mym przypadku wydało wydawnictwo Antyk Marcin Dybowski.

O Książce

Książka jest zbiorem badań Ś. P. Feliksa Konecznego nt. Rosji. Można by napisać, iż jest to stosunek przedstawiciela cywilizacji łacińskiej do Rosji, co nie oznacza, że badania zostały zrobione źle, nierzetelnie. Książka jest wydana w III tomach oraz obejmuje okres od początku do 1505 roku. Badania tego wybitnego badacza obejmują nie tylko historię Rosji, ale i społeczeństwo i kulturę.

O Autorze.

Nie będę już przypominał tej wybitnej postaci. Zachęcam do zapoznania się ze wcześniejszymi postami. Napiszę tylko tyle, że mamy do czynienia z wybitnym historiozofem i prawdziwym umysłem renesansu jakim bez wątpienia był Ś. P. Prof. Feliks Koneczny (1862 - 1949).

Podsumowanie.

Takie książki są niezwykle potrzebne. Pozwalają czytelnikowi zrozumieć dane zagadnienie. W tym przypadku Rosję, co dziś ma znaczenie i pozwoli czytelnikowi wyrobić sobie zdanie nt. Rosji, ustosunkować się do dzisiejszych wydarzeń właściwie nie patrząc na tzw. "ekspertów", jak tabuny naszej post - PRL - owskiej generalicji, które wróżą z fusów.

Kochani więcej napiszę o książce jak już ją przeczytam. Życzę wam udanego tygodnia. Pozdrawiam was ciepło i serdecznie.

#bookstagram #bookstagrampl #książka #książki #book #books #booklover #bookstagrammer #bookphotography #polishboy #polish #mylife #polska #bookaholic #bookstagrampolska #bookworm #bookpolish #polscypisarze #polskaksiążka #historia #history #domowabiblioteczka #przezjednoem #polskibookstagram #patriotyzm #polskość #historiapolski #prawicowyinstagram #felikskoneczny #dziejerosji

Leszek Żebrowski - Nasz stosunek do Rosji oraz Ukrainy:

https://www.youtube.com/watch?v=VyNItokitSM

Moje społecznościówki:

https://www.instagram.com/artur90268/

https://linktr.ee/artkoz

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale