Hobo 2 Hobo 2
601
BLOG

Zawłaszczenie uroczystosci pod Gloria Victis

Hobo 2 Hobo 2 Polityka Obserwuj notkę 6

W tym roku wyjatkowo dało sie odczuć  jak głeboko jesteśmy  podzieleni;  POlska A i  Polska B.Panów w rozpietych marynarkach całe mnóstwo, co nie dziwi w świetle wypowiedzi Sikorskiego że Breivików ci u nas dostatek. W części oficjalnej wieńce składają tylko Prez. Warszawy, Premier,  Kanc. Prezydenta  Komorowskiego,  Sejm i Senat.Oklaski dostaje tyko Romaszewski reprezentujący Senat.  Po  odmaszerowaniu kompanii honorowej i orkiestry  wieńce składają  m.innymi PiS, korporacje studenckie i inni dla których zabrakło miejsca w części oficjalnej.

Sprytnym posunięciem było składanie wieńców w cześci oficjalnej w towarzystwie kombatantów. W ten prosty sposób  uniknięto  gwizdów i nieprzyjaznych komentarzy. Chociaż  przy dojściu do pomnika  Tuskowi trochę się dostało. Nie wszystkie telewizje dostały też akredytację. Z tych które były żadna nie pokaże transparentu "Sikorski ubliża powstańcom"

Smutne to wszystko i nie godne takiej uroczystości

Hobo 2
O mnie Hobo 2

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (6)

Inne tematy w dziale Polityka