Hobo 2 Hobo 2
331
BLOG

Polska wcale nie jest najważniejsza

Hobo 2 Hobo 2 Polityka Obserwuj notkę 2

Tak  można spuentować  wynik wczorajszych  wyborów.  Dostaliśmy dokładnie to na co zasłużyliśmy.Ni mniej ni więcej. I nie chodzi mi o to że PO uzyskała taki wynik. Wiadomo że w społeczeństwach jest większy osetek ludzi nazwijmy to; "nierozsądnych" niż  trzeżwo myślących. Dziwi jedynie odsetek  popierających Palikota.Czyli tych którzy wybrali aby ich interesy  reprezentowali ludzie skazani prawomocnymi wyrokami za pospolite przestępstwa oraz Biedroń et consorties.

Mimo wszystko nie powtórzę jednak za Kuczyńskim że życzę Polsce jak najgorzej. Przeżyjemy i to. Z pewnością będzie ciekawie. Tylko na kogo PO  będzie zwalało winę za niepowodzenia?  na poprzedników raczej się nie da.

Hobo 2
O mnie Hobo 2

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Polityka