Tak można spuentować wynik wczorajszych wyborów. Dostaliśmy dokładnie to na co zasłużyliśmy.Ni mniej ni więcej. I nie chodzi mi o to że PO uzyskała taki wynik. Wiadomo że w społeczeństwach jest większy osetek ludzi nazwijmy to; "nierozsądnych" niż trzeżwo myślących. Dziwi jedynie odsetek popierających Palikota.Czyli tych którzy wybrali aby ich interesy reprezentowali ludzie skazani prawomocnymi wyrokami za pospolite przestępstwa oraz Biedroń et consorties.
Mimo wszystko nie powtórzę jednak za Kuczyńskim że życzę Polsce jak najgorzej. Przeżyjemy i to. Z pewnością będzie ciekawie. Tylko na kogo PO będzie zwalało winę za niepowodzenia? na poprzedników raczej się nie da.


Komentarze
Pokaż komentarze (2)