Hobo 2 Hobo 2
217
BLOG

O.K , już pójdę na tą emeryturę po 67...

Hobo 2 Hobo 2 Polityka Obserwuj notkę 0

ale  czy  mogę prosić o gwarancje że dożyję do tego wieku?  Ponieważ  średnia wieku  dla mężczyzn wynosi  ok 71 lat  a  dla kobiet  80, to może niech one pracuja do 70 -tki a my tak jak dotąd?  Różnica  jest  duża i  spowodowana jest tzw  "nadumieralnością "  mężczyzn. Są  od nas facetów silniejsze i bardziej dbają o zdrowie. Otworzą się  przed nimi nowe  wyzwania i dostępność do zawodów  męskich  zwolnionych w sposób naturalny.Jakież to pole do popisu dla feministek!

Pytanie o gwarancje jednak nie jest takie  bezzasadne , bo przecież  rząd nie da w ciemno kwitu że dożyję do 67 lat jeżeli nie zainwestuje  poważnie w służbę zdrowia. I nie chodzi mi o to aby leżeć do tego czasu  pod respratorem  , ale żeby np dostać się do  specjalisty  w  czasie  przewidywalnym np. 1 miesiąca. Proponuję też w ramach podnoszenia tężyzny  fizycznej  obowiązkowe biegi maratońskie dla  70 latków. Trzy lata rozpasanej konsumpcji  na emeryturze to aż nadto.

Hobo 2
O mnie Hobo 2

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka