Blog
INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
puzyna
puzyna przyjaciel życia
12 obserwujących 186 notek 168536 odsłon
puzyna, 28 października 2011 r.

Jak oszukać w wyborach informatyką?

Centralna Baza Danych w Demokracji Bezpośredniej iddd.de
Centralna Baza Danych w Demokracji Bezpośredniej iddd.de

 

Jak oszukać w wyborach informatyką?

"Zrobimy wszystko, żeby protesty społeczne nie powstrzymały wydobycia gazu łupkowego w Polsce - Bernard Błaszczyk, wiceminister środowiska w rządzie Tuska"- (28-06-2011)

27.10.2011r.  Krzysztof Puzyna

Na specjalne życzenie  aktywistek  z Łowicza Teresy Wojda i Marii Bejda. ( blog: bejda.iddd.de )

Upłynęło 18 dni od wyborów z 9 października 2011 r., mój protest pozostał we wszystkich omówieniach protestów wyborczych niezauważony. Gazety nawet nie odpowiedziały na propozycję publikacji. Nie dyskutowano też faktu  włamania do głównego serwera Państwowej Komisji Wyborczej.

Zapraszam więc do zapoznania się z nim.

Dla zachęty podaję parę faktów wstępnych.

1. Podczas wyborów było włamanie do serwera Państwowej Komisji Wyborczej (PKW)

2. Podczas wyborów nie było kontroli fizycznej serwerów PKW.

3. Podczas wyborów nie było kontroli centralnej bazy danych przez PKW.

4. Ustawa wyborcza i uchwały PKW przewidywały wielokrotną kontrolę wpisów do bazy danych przez aplikację internetową, oraz poniechanie kontroli procesu wyczytywania z bazy danych.

5.  Nadzór nad serwerami PKW sprawowała prywatna firma ATM S.A., której posiadaczami jest przez Energis Polska GTS Internet Partners kapitał amerykański z GTS CE Group - (Owners: A consortium of North American and European private equity funds led by Columbia Capital, M/C Venture Partners and Innova Capital.)

Z bazy danych można wyczytać co się chce. Np proszę zsumować głosy dla RP (Ruchu Palikota) z głosów oddanych na RP dodając co piąty głos dla PSLu i co 10-ty głos dla PISu wtedy wychodzi jako suma wynik ostateczny dla RP 10,3 procent wszystkich oddanych głosów..

Więcej na stronie 

http://umtsno.com

lub

http://umtsno.blogspot.com/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html

Opublikowano: 28.10.2011 01:32.
Autor: puzyna
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem za zmianą hymnu z Mazurka na ROTĘ. "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy." Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu. Jednym z elementów patriotyzmu, nierozerwalnie związanym z pojęciem Polski, Ojczyzny jest dla mnie Język Polski. Nie toleruję, świadomego skracania pisma polskiego i kaleczenia polskiej ortografii i gramatyki. Nie ma ograniczeń technicznych i każdy powinien się wysilić i pisać polskimi znaczkami. Mówię po polsku, piszę po polsku to jestem Polakiem i mam Ojczyznę. Zamiarem wrogich Polsce dywersantów jest rozmycie świadomości narodowej Polaków i zniszczenie im Ojczyzny. Każdy powinien spojrzeć na zjawisko hierarchii bez strachu i uprzedzeń by zrozumieć zniewolenie. Popieram inteligencję zbiorową. Każdy powinien rządzić krajem bezpośrednio przez referenda lokalne i ogólnokrajowe.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @GPS Ja widzę też. Po prostu jestem ślepa kura. Nie zauważyłem zwinięcia "+ Zobacz...
  • @Alexandra Premier Morawiecki historyk z wykształcenia podparł się  Gunnarem S. Paulsonem...
  • @Alexandra per E-mail Walerian Dabrowski Data 24.06.2018 16:06O tym pisałem wielokrotnie i...

Tematy w dziale