INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  4949   0

Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory

Część 1Część 2  |  Część 3  |  Część 4  |  Część 5

Nowe Fakty naświetlające prawdziwe przyczyny wędrówki ludów w 2015 roku w Europie. Angela Merkel: "Wir schaffen das!"- My to osiągniemy!

W noc sylwestrową z 31grudnia na 1 stycznia 2016 roku nastąpiły na placu dworcowym, przed katedrą w Kolonii (Kölner Dom), w tłumie około 1500-2000 migrantów, głównie z Maroko i Algierii, zbiorowe napady, a także gwałty na niemieckich dziewczynach. (Do dnia 20 stycznia policja w Kolonii zarejestrowała 809 zgłoszeń, w tym 521 na tle seksualnym, reszta to kradzieże, rabunki, pobicia)

200 policjantów przyglądało się tradycyjnej zabawie, zwanej taharrush afrykańsko-arabskiego motłochu, polegającej na zbiorowych gwałtach, rabunku, czy okaleczaniu kobiet nożami. Policja podobno bała się wejść w tłum, gdyż Arabowie używali noży o dwustronnych ostrzach. Niemieckie mass media poinformowały dopiero 4 stycznia o zdarzeniach w Kolonii, na placu przed katedrą Kölner Dom.

Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory

Wtedy o tych wydarzeniach wiedziała już nie tylko Polska i Europa, ale cały świat.

Przyszło mi do głowy, że tych Afrykanów i Arabów jest faktycznie dużo, a nie jesteśmy w Afryce. Dlaczego zbierali się we wszystkich większych miastach Niemiec i napastowali kobiety? Zarejestrowano masowe ataki seksualne na kobiety w nocy sylwestrowej w Berlinie, Stuttgarcie, Hamburgu, Kolonii i dalszych miastach. W Hamburgu do 20 stycznia zgłoszono 351 ofiar seksualnych napaści.

O co więc właściwie chodzi z tą migracją?

Zaintrygowały mnie wypowiedzi odnośnie obozów dla migrantów:

Kanclerz Angela Merkel:, Ale to muszę też powiedzieć, że my nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich ludzi, którzy żyją od 25 lat w obozach dla uchodźców w Libanie(1)[1]

Doradca Prezydenta RP Andrzeja Dudy do spraw bezpieczeństwa Profesor Andrzej Zybertowicz:.. Wg dostępnych informacji, jednym z tych guzików, który spowodował jakby skokowe przyśpieszenia tych ruchów, było wstrzymanie, nagłe wstrzymanie finansowania dla obozów dla uchodźców, które byłby w krajach regionów w tym, w Turcji, że organizacje, które się opiekowały, zabezpieczały logistycznie, jakby w trybie nagłym to wstrzymały.

Wg doradcy Prezydenta Dudy, Profesora Zybertowicza to Rosja zmusiła organizacje do zaprzestania finansowania.. (2)[2]

Minister Obrony RP Antoni Macierewicz:. Nie wiem, czy jest to wynik kłopotów związanych z katastrofą imigracyjną, którą przecież spowodowały właśnie Niemcy. (3)[3]

Krzysztof Puzyna,sobota, 23 stycznia 2016

Koniec części 1 |  Część 1  |  Część 2  |  Część 3  |  Część 4  |  Część 5

Dla niecierpliwych, całość jest dostępna w formacie pdf pod:

http://iddd.de/pan.pdf

Polecane Linki:

 https://twitter.com/aktwolinarodu

 http://www.petycjeonline.com/akt


[1] - Wypowiedź Kanclerz Angeli Merkel z 15 lipca 2015 r.

http://idb.prawynurt.pl/polityka/opinie/dlaczego-palestynka-reem-po-sowach-kanclerz-merkel-sie-rozpakaa,2254.htm lub tu:

http://iddd.salon24.pl/659511,dlaczego-palestynka-reem-po-slowach-kanclerza-niemiec-merkel-sie-rozplakala

, "Ale to muszę też powiedzieć, że my nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich ludzi, którzy żyją od 25 lat w obozach dla uchodźców w Libanie, gdyż my mamy bardzo, bardzo dużo uchodźców przyjeżdżających bezpośrednio z obszarów objętych wojną."

[2] Telewizja Republika - prof. Andrzej Zybertowicz - Wolne Głosy 2015-09-25

https://youtu.be/A47St2hGEP4

[00:05:45] Ale zastanawiam się czy motyw aneksu, czy motyw zbioru zastrzeżonego w IPN-ie, czy to są te motywy, które w obecnej sytuacji w Polsce są najważniejsze?

O wiele ważniejsze od tych dwóch kwestii jest to: Na ile nasze służby posiadają zdolność dostarczania kierownictwu państwa, prezydentowi, premierowi i ministrom informacji niezbędnych do reagowania w tej płynnej sytuacji. Na ile nasze służby na przykład są w stanie przedstawić wiarygodną odpowiedź na następujące pytanie:

Do jakiego stopnia obecna fala wędrówki ludów ma charakter procesu spontanicznego, który zaistniał w efekcie splotu rozmaitych zdarzeń cząstkowych, a na ile może mieć elementy przemyślanej strategii Moskwy zaatakowania Unii od podbrzusza.

Redaktor, pytanie: To Moskwa nacisnęła guzik, który uruchomił proces, który rozbił Unię Europejską?

Zybertowicz: Wg dostępnych informacji, jednym z tych guzików, który spowodował jakby skokowe przyśpieszenia tych ruchów, było wstrzymanie, nagłe wstrzymanie finansowania dla obozów dla uchodźców, które byłby w krajach regionów w tym, w Turcji, że organizacje, które się opiekowały, zabezpieczały logistycznie, jakby w trybie nagłym to wstrzymały. [00:07:18]

Otóż, gdybyśmy mieli dobry wywiad, ale także, oczywiście wywiad takiego kraju jak nasz, nie jest w stanie działać w skali globalnej. Można mieć w ogóle wątpliwości, co, do jakości wywiadów krajów zachodnich i ich pozycji operacyjnych w krajach Bliskiego Wschodu, oczywiście pomijając Izrael. To powinien, wyłonić się obraz, czy możliwe jest, że Rosja zaatakowała bronią migracyjną unię europejską?

Redaktor: mamy, zatem taki obraz?

Zybertowicz: Wg tych informacji, które są dla mnie dostępne, jesteśmy w sferze niepewności. [00:07:53]

[3] Antoni Macierewicz o nagonce na Polskę (14.01.2016)

https://youtu.be/BHBFkx93JAc

[00: 05: 09] Nie wiem, czy chodzi o wewnętrzną walkę i spór z Panią Merkel. Na przykład, bo przecież łatwo zauważyć, że ośrodek rządowy odżegnuje się od tych napaści na Polskę. Nie wiem czy jest to wynik kłopotów związanych z katastrofą imigracyjną, którą przecież spowodowały właśnie Niemcy. Nikt inny nie doprowadził do tej wielkiej wędrówki ludów i tego wielkiego zagrożenia, przed którym stanęła cała Europa, jak właśnie, jak właśnie Niemcy. A więc nie wiem czy nie chodzi po prostu o odsunięcie od siebie uwagi, uwagi całej Europy. Ale wiem, że robią to Niemcy. I wiem jeszcze, że skutkiem jest dążenie do osłabienia pozycji polskiej w NATO, w zachodnim systemie bezpieczeństwa.

Muszą sobie zdawać wszyscy, którzy wspierają tę nagonkę na Polskę. W ten sposób nie bronią one praw obywatelskich, bo one nie są w Polsce zagrożone. W ten sposób naprawdę prowadzą do zagrożenia bezpieczeństwa państwa Polskiego. [00:06:18]

Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale