Blog
Obserwatorium logiczne
jan mak
jan mak bloger, logik
63 obserwujących 301 notek 928053 odsłony

Moje ostatnie komentarze

@starszy58 Tak,tak. Jest tam Piotrowicz, a w Ameryce biją murzynów. Znamy tą mantrę.
Ale jednak, część kadry UB to byli bandyci, w tym szmalcownicy, więc to wszystko jest troche bardziej zagmatwane: bolszewicy mordowali tez bolszewików, a to nie czyni z nich antykomunistów.
Miałem na myśłi jedność duchową, ale wziąwszy pod uwagę fakty historyczne, może rzeczywiście trzeba było napisać inaczej.
@Hyrkan Jak tu już koledzy w nieco brutalniejszej formie zauważyli, ow pańskim komentarzu czuć ten zapach. Serdecznie wypraszam z mojego bloga. Z głupia esbecka demagogia nie polemizuję.
Jeśli to się przyczyni choćby w drobnym stopniu do zniknięcia postkomunistycznych partii z naszego krajobrazu -- to warto.
Niektórzy nie wiedzą. Z coraz większym zdumieniem obserwuję jak wielkie kręgi zatacza na Zachodzie niewiedza.
@Korr A Panu marzy się pewnie powrót do swojego biura w SB. Bo głównie byli esbecy używaja tego dowcipu, żeby dawnych antykomunistów nazywać dziś bolszewikami i propagandzistami. Jak pamiętam monologi Pana kolegów na przesłuchaniach,...
@vitello NRDówek zaliczam do Wschodu -- ale słuszna uwaga, w Niemczech sa prawdziwi postkomuniści.
@noo bardo niemądry komentarz -- chyba że źle zrozumiałem. Co innego "nie słyszeć nigdy", a co innego nie słyszeć, gdy się było uczniem szkoły podstawowej. Więc co mnie Pan z Waniek porównujesz?


O mnie

Generalnie staram się być obiektywny. Jednak w swoich notkach za cel biorę głównie obnażanie kłamstw, patologii i oszustw tzw. III RP. Jest to mój mały wkład w przywracanie równowagi medialnej w Polsce. Gdy równowaga taka kiedyś stanie się faktem – zmienię cel.

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @starszy58 Tak,tak. Jest tam Piotrowicz, a w Ameryce biją murzynów. Znamy tą mantrę.
  • Ale jednak, część kadry UB to byli bandyci, w tym szmalcownicy, więc to wszystko jest troche...
  • Miałem na myśłi jedność duchową, ale wziąwszy pod uwagę fakty historyczne, może...