Myślę, że wielu z nas ma poczucie bycia "robionym w balona" przez naszych polityków. My nie chcemy tylko narzekać i mówić jak nam źle, ale chcemy wspólnie pokazać KONKRETNE rozwiązanie dla Polski, które umożliwi poprawę naszej polityki, a tym samym gospodarki, kultury etc.
11 listopada 2009 o godzinie 15.00 na wrocławskim Rynku NZS, Ruch na rzecz JOW i koło naukowe Republika zapraszają wszystkich na happening - flash mob pod haslem: " ROBIĄ NAS W BALONA". Dzień Niepodległości jak żaden inny nadaje się na manifestację naszego patriotyzmu, czyli odpowiedzialności za Polskę. Czasem niewielki gest znaczy więcej niż sążniste przemówienia, dlatego zapraszamy na flash-mob. Przyjdźmy 11 listopada od godz. 15.00 na wrocławski Rynek: dostaniemy balony, które puścimy razem o 15.30.
Po akcji zapraszamy na Stadion Slęzy (teren Intakusa) będzie ognisko, śpiewy oraz cos do brzucha:)
A teraz konkrety:bardzo Was prosimy o wsparcie finansowe, które umożliwi nam przeprowadzenie akcji na Rynku z sukcesem.
Koszty to przede wszystkim koszt zakupu balonów, helu, reklama akcji w MPK, wydruk plakatów, ulotek, stworzenie filmików: w sumie ok 3900 złbrutto.
Bardzo proszę każdego z was o wpłatę na konto Stowarzyszenia, choćby 10 zł. Akcja jest konkretna i z waszą pomocą do zrealizowania.
Stowarzyszenie na rzecz Zmiany Systemu Wyborczego
Jednomandatowe Okręgi Wyborcze
ul. Białoskórnicza 3/1, 50-134 Wrocław
Numer Konta:75 1020 3714 0000 4202 0084 7335
w tytule napiszcie: Balony
Piotr Krajewski z Wrocławia
w razie pytań proszę dzwonić, pisać. Służę pomocą.
kom. 694 233 234
email: pkrajewski@jow.pl
Inne tematy w dziale Polityka