Józef Krajewski h. Jasieńczyk
Z prochów naszych powstaną mściciele!
17 obserwujących
637 notek
470k odsłon
3647 odsłon

Józef Krajewski-Chałubowicz: - 10 mln $ łapówki od Billa Gatesa za przymusowe szczepienia

Joe Chal
Joe Chal
Wykop Skomentuj4

Na podstawie przechwyconego raportu wywiadu w Nigerii wybuchła silna reakcja w parlamencie, w wyniku której ujawniono, że Bill Gates zaoferował łapówkę w wysokości 10 milionów dolarów za program przymusowych szczepień przeciwko koronawirusowi nigeryjskiej Izbie Reprezentantów.


Opozycyjne partie polityczne odrzuciły „Ustawę sponsorowaną przez zagranicę”, nakazującą obowiązkowe szczepienia wszystkich Nigeryjczyków i domagały się, aby przewodniczący parlamentu został oskarżony, jeśli narzuci projekt przymusowych szczepień.


image

Wszystko rozpoczęło się miesiąc po tym, jak Robert F. Kennedy Jr, bratanek byłego amerykańskiego prezydenta Johna F. Kennedy'ego, w długiej pracy ujawnił program Billa Gatesa w Indiach i jego „obsesję na punkcie szczepionek”.

Bill Gates Agenda w Indiach ujawniona przez Roberta Kennedy'ego Jr - siostrzeńca byłego amerykańskiego prezydenta Johna F. Kennedy'ego po tym, jak wnuczka RFK i jej syn zostali znalezieni martwi w podejrzanych okolicznościach

Zaledwie kilka dni później Sara Cunial włoska polityk zażądała aresztowania Billa Gatesa przemawiając we włoskim parlamencie. Posłanka z Rzymu, potępiła Billa Gatesa, jako „przestępcę od szczepionek” i wezwała włoskiego prezydenta do przekazania go Międzynarodowemu Trybunałowi Karnemu za zbrodnie przeciwko ludzkości. Pokazała także program Billa Gatesa w Indiach i Afryce, a także plany zniszczenia rasy ludzkiej za pomocą programu identyfikacji cyfrowej ID2020.


Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale