Łamanie art. 45 Konstytucji RP
Czy zwykły obywatel ma jeszcze jakieś prawa? Czy sąd może skazać niewinnego człowieka wbrew dowodom? Czy Polska jest praworządnym państwem?
4 obserwujących
48 notek
14k odsłon
  126   0

Na pewno będzie to wielki sukces PiS

#PolskiŁad

Ostatnie rozmowy z wieloma osobami nasunęły mi refleksję. Co raz więcej osób, które do tej pory starały się być z dala od polityki, osób nie akceptujących to, co wyprawiają politycy, dający wyraz swojej dezaprobacie dla rządzących poprzez nie uczestniczenie w wyborach, dzisiaj deklaruje, że w najbliższych wyborach na pewno pójdzie na wybory. Cel jest jeden: odsunąć PiS od władzy. Także na pewno wielkim sukcesem PiS będzie to, że będą sprawcami zdecydowanie zwiększonej frekwencji wyborczej, ale ta frekwencja zadecyduje o tym, że PiS już nigdy nie będzie rządziło. Tak, jak PO i PSL pokazało nam, obywatelom prawdziwą twarz, dało nam do zrozumienia, że obywatela mają gdzieś, tak w przypadku PiS jest jeszcze gorzej, ponieważ nie dość że zupełnie nie szanują obywatela, to jeszcze go łupią jak najgorsi zbójnicy. Nieprawdą jest, że emeryci poprą PiS w najbliższych wyborach. Zdecydowana większość jest wściekła na to, co wyprawia ten rząd. Trzeba pamiętać, że zdecydowana większość obywateli, to są zaradni i pracowici ludzie, a nie roszczeniowe leniuchy. Gdyby było inaczej, to budżet państwa świeciłby pustkami. Dzisiaj tych pracowitych, zaradnych i odpowiedzialnych ludzi okrada się w majestacie prawa. Niech rząd nie sadzi, że otrzyma za to oklaski. 

Rolnicy już pokazują PiSowi, że w żadnym razie im nie ufają i na pewno ich nie poprą. Przedsiębiorcy zapewne jak jeden mąż zagłosują przeciwko PiS. Spora część emerytów też ma dość. Nawet oddany elektorat PiS odsuwa się od nich.. widzę to wokół siebie. Nie jestem jasnowidzem, ale sądzę, że to ostatni sezon tego ugrupowania. 

Kto inny? Konfederacja jawi się coraz bardziej partią obywatelską. Partią, która mówi prawdę, ma kompetentnych ludzi, walczy o ludzi. Agrounia od sierpnia 2021 zrejestrowana jako partia polityczna. Można się spodziewać, że też dostanie spore poparcie od rolników. PiS powinien wylądować na śmietniku historii.. mam nadzieję, że tak będzie. 

 

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale