35 obserwujących
1137 notek
427k odsłon
  304   0

Kiedy zaczęła się "Akcja Smoleńsk"? Rola Tomasza Turowskiego

 

Kiedy zaczęła się "Akcja Smoleńsk"? Rola Tomasza Turowskiego

CIREKAWE / TERAZ >>> wPolityce.pl

http://wpolityce.pl/artykuly/65026-kiedy-zaczela-sie-akcja-smolensk-rola-tomasza-turowskiego-i-tajemnicza-wizyta-bronislawa-komorowskiego-w-smolensku

"Tomasz Turowski przyznał, że kilka miesięcy przed tragedią Bronisław Komorowski lądował na lotnisku w Smoleńsku.

Pana zdaniem jak to lotnisko wyglądało?

- Żałośnie. Jakieś baraczki, które udawały wieże, gdzie byli nawigatorzy pilotujący samolot na odległość. Jakieś urządzenia oświetleniowe - dość prymitywne - pasa startowego. Nie wyglądało to zachęcająco. Jednak przy takich niezbyt przychylnych warunkach parę miesięcy wcześniej lądował tam marszałek sejmu Bronisław Komorowski.(...)

Nie przypominałem sobie żadnej oficjalnej wizyty Bronisława Komorowskiego w Smoleńsku kilka miesięcy przed tragedią smoleńska, więc postanowiłem sprawdzić w archiwum sejmowym.

Z oficjalnych danych wynika, że był w Smoleńsku ale równo rok wcześniej, 10 kwietnia 2009 roku.

Kiedy zaczęła się "Akcja Smoleńsk"?

Kolejną małą sensacją w wywiadzie udzielonym przez Tomasza Turowskiego jest data rozpoczęcia jego współpracy z MSZ. Według oficjalnych, znanych nam wyjaśnień 14 lutego 2010 roku minister Radosław Sikorski zatrudnił w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Tomasza Turowskiego w celu organizacji wizyt polskiej delegacji w Katyniu. 15 lutego 2010 roku został skierowany do Moskwy i wyznaczony przez ambasadora Jerzego Bahra do koordynowania przygotowań do wizyt polskiej delegacji w kwietniu 2010 roku w Katyniu.

Jednak interesujące jest to, że w najnowszym wywiadzie T. Turowski informuje, że o skierowaniu do Moskwy wiedział już w lipcu 2009 roku gdy rozpoczął wtedy szkolenia.

Ewa Koszowska: W czasie katastrofy smoleńskiej pracował Pan w ambasadzie w Moskwie.

Tomasz Turowski: Nie zostałem tam powołany z dnia na dzień. Przechodziłem szkolenia od lipca 2009 roku. [9]

W związku z tym, że zatrudnienie Tomasza Turowskiego wiązało się z planowanym skierowaniem go do Ambasady RP w Moskwie w celu organizacji wizyt polskiej delegacji wydaje się oczywiste, że wysłanie funkcjonariusz wywiadu PRL, Tomasza Turowskiego w lipcu 2009 roku na szkolenia należy uznać, za początek planów wizyty polskiej delegacji w Katyniu i lądowania na lotnisku w Smoleńsku.

Pytanie tylko czy od lipca 2009 roku do 14 lutego 2010 roku Tomasz Turowski przy organizacji wizyt w Katyniu pracował za darmo czy w ramach innego rozliczenia.

WIĘCEJ >>>  http://kacpro.blogspot.com/

 

 

 

<>
 
 
 
Wygląda na to, że po zamachu w Smoleńsku, sfałszowano Wybory Prezydenta 2010

"Przeciek Niesiołowskiego": "Ja miałem o jedenastej przeciek. Kaczyński prowadzi 56 .?. 54.46. Ja myślę, Boże no! No katastrofa! No muszę wyjeżdżać chyba? Na starość mnie czeka emigracja. No na szczęście to się nie stało. ... Nie nie boję się żadnej przewagi. Kaczyńskiego przestałem się bać od dzisiaj” 

ZOBACZ  >>>  https://www.youtube.com/watch?v=y3pULo9SyRo 

Co się stało z przewagą Kaczyńskiego, której Komorowski, praktycznie nie mógł już nadrobić. - "Przerobili ją"?
Wynik z "przecieku Niesiołowskiego" 

Jarosłwa Kaczyńskiego  >>>  54.46%  ( = 8.92% przewagi Kaczyńskiego nad Komorowskim )
Bronisław Komorowski  >>>  45.54%
Strata Komorowskiego    >>  - 8.92%  <<<  "NADROBIONE PO-PÓŁ-NOCY" + miał jeszcze więcej niż Kaczyński.
KOLEJNY PRZECIEK?: Sebastian Wierzbicki, szef SLD w Warszawie / Do samego końca deklarował publicznie, że na referendum się nie wybiera, a w niedzielę do późna w nocy nie kryjąc satysfakcji podawał wyniki z głosowania. Wzbudził nawet spore zaskoczenia internautów, podając jako pierwszy ( kilkanaście godzin przed Państwową Komisją Wyborczą ) wyniki z 95% komisji wyborczych. >> ZOBACZ CAŁOŚĆ / PODAJ DALEJ >>> www.kacpro.blogspot.com
 
Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale