68 obserwujących
144 notki
422k odsłony
170 odsłon

Liczmy się dalej! Są nas tysiące! Każdy może być Kamińskim!

Wykop Skomentuj54

W ciągu 90 godzin ponad 2000 rozpoznawalnych osób opowiedziało się przeciw odwołaniu szefa CBA. Ale czy  tylko w obronie Mariusza Kamińskiego ? Oczywiście że - Nie !

Opowiadamy się przeciwko terrorowi samozwańczych elit, korupcji i arrogancji władzy. Mało kto wierzy, by nasz Apel poskutkował. Ale ja wiem, jak wielu nie zdecydowało się z różnych powodów odsłonić nazwiska. Za każdym podpisanym stoi tysiąc sfrustrowanych. Ludzi, którzy się już zwyczajnie boją. A tacy najmocniej nienawidzą.

Michale Boni, Julio Pitero - mówię tylko do doradców. Do tych, których dobrze  znałem i było, że szanowałem - może się jeszcze opamiętacie !

Macie przeciwko sobie tysiące tysięcy -  ludzi sfrustrowanych i osamotnionych. Macie przeciwko sobie tych, co nie głosują  ale myślą i czują!

Macie przeciwko sobie  już Kamińskich MILIONY !!!

Podpisujmy  do skutku !!! 

 

Najwyższa pora  żeby się policzyć - jeśli chcemy się w tym kraju liczyć !

Dziś wysyłam te -  lecz nadal zbierajmy podpisy

 

Można też wkleić - jak już wielu zrobiło -  ten skrypt na swojej stronie  w "Ustawienia konta" w  pole  "Kim jesteś"  i popularyzować akcje dalej.

 <br /> <p style="text-align:center;"></p> <h2><b>Apel ATK ws. CBA</b></h2> <a href="http://kijowski.salon24.pl/130402,apel-w-obronie-kaminskiego-trzeba-dzialac" target="_blank"><img src="http://kijowski.pl/grafika/cbai.jpg" width="166" height="185" alt="image" /></a> <br /> <br />

 
 Za wszystkie podpisy dziękuję.

Administracji pięknie dziękuję za względy.

 

Musimy się policzyć  aby się LICZYĆ.

 

 

 

Wykop Skomentuj54
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale