68 obserwujących
144 notki
425k odsłon
  212   0

Liczmy się dalej! Są nas tysiące! Każdy może być Kamińskim!

W ciągu 90 godzin ponad 2000 rozpoznawalnych osób opowiedziało się przeciw odwołaniu szefa CBA. Ale czy  tylko w obronie Mariusza Kamińskiego ? Oczywiście że - Nie !

Opowiadamy się przeciwko terrorowi samozwańczych elit, korupcji i arrogancji władzy. Mało kto wierzy, by nasz Apel poskutkował. Ale ja wiem, jak wielu nie zdecydowało się z różnych powodów odsłonić nazwiska. Za każdym podpisanym stoi tysiąc sfrustrowanych. Ludzi, którzy się już zwyczajnie boją. A tacy najmocniej nienawidzą.

Michale Boni, Julio Pitero - mówię tylko do doradców. Do tych, których dobrze  znałem i było, że szanowałem - może się jeszcze opamiętacie !

Macie przeciwko sobie tysiące tysięcy -  ludzi sfrustrowanych i osamotnionych. Macie przeciwko sobie tych, co nie głosują  ale myślą i czują!

Macie przeciwko sobie  już Kamińskich MILIONY !!!

Podpisujmy  do skutku !!! 

 

Najwyższa pora  żeby się policzyć - jeśli chcemy się w tym kraju liczyć !

Dziś wysyłam te -  lecz nadal zbierajmy podpisy

 

Można też wkleić - jak już wielu zrobiło -  ten skrypt na swojej stronie  w "Ustawienia konta" w  pole  "Kim jesteś"  i popularyzować akcje dalej.

 <br /> <p style="text-align:center;"></p> <h2><b>Apel ATK ws. CBA</b></h2> <a href="http://kijowski.salon24.pl/130402,apel-w-obronie-kaminskiego-trzeba-dzialac" target="_blank"><img src="http://kijowski.pl/grafika/cbai.jpg" width="166" height="185" alt="image" /></a> <br /> <br />

 
 Za wszystkie podpisy dziękuję.

Administracji pięknie dziękuję za względy.

 

Musimy się policzyć  aby się LICZYĆ.

 

 

 

Lubię to! Skomentuj54 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale