136 obserwujących
1031 notek
935k odsłon
  374   0

Kto wzywa do wojny domowej w Polsce

Operacja ma przebiegać następująco:

1. Władze Sejmu zezwalają na wejście do gmachu parlamentu dziennikarzy. Ci zaprzyjaźnieni z opozycją wprowadzają pierwszych bojówkarzy KOD, kolejni wchodzą na zaproszenie polityków - wszystko pod pozorem postępującego uspokojenia i dialogu.
2. Ta siła jest już zdolna otworzyć drzwi dla pozostałych, najpewniej od strony Hotelu Sejmowego w pobliżu którego bojówki KOD-u utrzymują stałe posterunki.
3. Rozpoczyna się okupacja, budowanie barykad, palenie ognisk z opon, prowokowanie rozróby, być może z użyciem broni. Główną siłą bojową akcji mają być ekstremiści z lewicowej organizacji Antifa, także z zagranicy, oraz byli, a bardzo dziś zdeterminowani, esbecy.
4. Potrzebne elementy do urządzenia z Sejmu płonącej twierdzy mają już być wedle naszych rozmówców przygotowane: opozycja ma zgromadzoną benzynę, opony, samochody ciężarowe i zapasy żywności. Tak samo jak przygotowane były rzekomo spontaniczne piątkowe demonstracje.
5. Długotrwała okupacja i prowokowanie walk miałyby wymusić ustąpienie rządu i przedterminowe wybory.
Warto zwrócić uwagę, że próbę wdarcia się do gabinetu marszałka Sejmu i przejęcia części gmachu politycy opozycji podjęli już w piątkową noc. Wtedy została zablokowana.
I druga uwaga: dokładnie taki plan podpowiada też opozycji sympatyzujący z nią Michał Broniatowski, naczelny miesięcznika Forbes, który był w grupie przeprowadzającej kijowski Majdan.

http://wpolityce.pl/polityka/319931-ujawniamy-opozycja-planuje-wprowadzenie-do-sejmu-bojowkarzy-kod-i-rozpoczecie-okupacji-gmachu-z-paleniem-opon-i-barykadami 

 

Kim jest naczelny Forbes Polska?

Naczelny . Syn Mieczysława, majora UB, żołnierza komunistycznych brygad w trakcie wojny domowej w Hiszpanii.

https://twitter.com/johnbinghamjr/status/810143952384954368 

 

tu jest strona tego facia: https://www.facebook.com/michal.broniatowski?fref=ts

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka