0 obserwujących
96 notek
14k odsłon
  284   0

Pati Koti - kto Ty !?

A kto to na zdjęciu ?
Ostatnio bardzo popularny obiekt ataku antyPiSowców czyli osławiona 28 letnia wiceszefowa Agencji Informacyjnej w TVP - Patrycja Kotecka.

Na forach huczy, iż jest ulubienicą Zbyszka Ziobry. Czy z tego się coś "urodzi" nowego na scenie politycznej czy niwie towarzyskiej ?

Jak donoszą pracownicy z TVP, Pati Koti to komisarz PiS-u który pilnuje, żeby do odbiorców płacących abonament docierała "prawdziwe" informacje dotyczące rządu, premiera, prezydenta i ministra Ziobro.
Czyli pełni podobną rolę co Urban swojego czasu przed 1989 rokiem.

A może Pani zechciała by wystapić w następnej edycji "Tańca z gwiazdami". Jest Sandra Lewandowska, była Kasia Tusk. Jeszcze nikogo z PiS-u nie było.

Podobno bardzo pracowita Patrycja Kotecka, zadba o wszystko co potrzeba obecnemu rządowi w wypracowywaniu panelu informacyjnego o 19:30. 
Czy w ten sposób nie niszczy sobie kariery skądinąd podobno zdolnej dziennikarki ? Czy warto, tak być dyspozycyjnym ? Przecież jako dziennikarz ma służyć społeczeństwu, czytelnikom a nie władzy. 

Ale zapewne są to tej Pani osobiste wybory, więc życzymy ...lusterka. By przejrzeć to co się robi i jak, a przede wszystkim czemu i komu służy.

 

pzdr

 

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale