0 obserwujących
96 notek
14k odsłon
  24   0

PiS i LiD - licytacja nad elektoratem PO

Witam !
"Randka" Kaczyńskiego Jarosława z Kwaśniewskim Aleksandrem w przyszłym tygodniu, ma nie na celu debatę z Szefem III RP jak to określił Kaczyński, lecz chęć przejęcia elektoratu PO przez PiS i LiD.
W PO są osoby o poglądach zbliżonych do LiD a i "prawicowcy" też się znajdą.
Elektorat LPR i SO już jest zagospodarowywany, co widać w sondażach przedwyborczych.

Chociaż przeglądając program PiS (ten stary, bo nowego nie ma) widać, iż jest to program socjalizmu nacechowanego nie gospodarką rynkową, lecz wszelką kontrolą Państwa nad wszystkim co żyje w tym kraju.
PiS nic nie zrobił dobrego dla gospodarki, no bo przecież obecne wyniki, to nie efekt pracy tego rządu, ale poprzednich i koniunktury z której na szczęście korzystamy. Gilowska tez niewiele jest w stanie działać. Bardziej wykonuje robotę Księgowej PiS-u niż ministra który myśli o przyszłości.
Dlatego uważam, że efekty prac tego rządu zobaczymy co najmniej za rok, widoczne to będzie szczególnie kiedy zmienią się trendy w gospodarce, koniunktura nie będzie już taka korzystna (chodzi o eksport naszych towarów czy usług). Nawet inwestycje związane z Euro2012 specjalnie nie wpłyną na podtrzymanie trendu wzrostowego.
Nie ma żadnych reform, instytucjonalnych czy procesowych jeśli chodzi funkcjonowanie Państwa. W odniesieniu do reform za rządów Premiera Buzka - ten rząd to nawet stać obok nie może.
Pakiet "Kluski" to było tylko gadanie bez efektów. Szkoda Pana Romana Kluski który miał intencji i wykonał konkretną pracę. To wszystko było na nic. Współczuję mu. 

Czy PiS będzie wciąż nas straszył i zajmował się jedynie historią i ideologią ?
A może wreszcie zajmie się problemami, które nurtują społeczeństwo na codzień !?

Kampania się zaczęła, a my mamy walki spotów na spoty, billboardy i pyskówki w TV.
Żadnych konkretów. Tylko PR. Dotyczy to każdej formacji.
Słabość PO i LiD wychodzi dzięki bezwzględnej i ostrej kampanii PiS.
Ludzie oddadzą głos na silnych, tych mogących spacyfikować innych. A wtedy już tylko krok do putinowskiej wizji Państwa.

Czy polityka w naszym kraju to musi być stek kłamstw !?

pozdrawiam

GŁOSUJ 21.10.07 R.
ROZSĄDEK WYGRA.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale